Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen telefonszámot kell...

Pro Patria kérdése:

Milyen telefonszámot kell felhívnom, ha a szolgáltatómnál meg akarom tudni, ki hívogat rejtett számon? (30-as vagyok. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit nem fognak mondani. tapasztalatból írom, nemhiába rejtettszám.
2012. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor rendőrséget is bevonok, de először szeretném megoldani békésebben. Tudsz számot adni, hogy kiket kell ezzel kapcsolatban felhívnom?
2012. okt. 8. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
107, de ha nem kapsz halálos fenyegetést, akkor kb annyit fognak veled foglalkozni, mintha elloptak volna egy tanyabájkot.
2012. okt. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta megvan a telefonom, azóta hívogat valaki. Ráadásul többnyire kora reggel. Beszéltem is vele, de általában leteszi. Kiiktathatatlan. Amit lehetséges, megpróbáltam. Kicseréltethetném a számomat. Végül neked is ezt fogják javasolni.
2012. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezért írtam a T-mobile-nak.


Azt mondták "Vásároljon új sim kártyát".

2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!