Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A vásárlók könyvébe 18 év...

A vásárlók könyvébe 18 év alatt is írhatok?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy a boltos beszélgetett míg mi ott álltunk kb 3 perce. Ránk nem bagózott, amikor megkocogtattam az asztalt meg még nekemförmedt, hogy itt vagyok máá! (alapból a nőt sem csípem, de ezért legszívesebben elkértem volna, ha én egyáltatán írhatok bele) (szomszéd... esett már át cucc, ami nem került meg, ment már át tyúk, amire ráengedte a kutyáját, sőt, a kutyája is jött már át hozzánk)
2012. okt. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most a saját személyes sérelmeid miatt akarsz bosszút állni?

Amúgy írhatsz, de nem sok értelme van.

2012. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vásárló vagy? persze mindenkinek belelehet írni nem kell félni! Egy szó nélkül ki kell adni a könyvet nekik! Ha nem vesznek komolyan csak egy bocsánat kérő emailt írnak v ilyesmi akkor nézd meg, h. kik a felügyelő szervek és náluk tegyél panaszt! Engem a Sparban vernek át rendszeresen szó szerint hülyének néznek, nem a boltost kell okolni ő csak egy szolga .. én is dolgoztam a multiba, úgy voltunk beprogramozva, h. ha az ügyfél valóban panaszt tesz akkor rajtunk csattanjon az ostor, persze nem csináltak semmit, de ezt így papírozták le ...
2012. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit írtál azért legfeljebb a nő kap megrovást, de én is azt gondolom, h. ha valaki az én időmet pazarolja akkor legyen velem kedves v. kérjen elnézést! Tisztelet mindenki fele meglegyen neked is és neki is!
2012. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a személyes bosszúm. De pl a másiknak elnézem, mert ő nem ilyen. Ez ha megkérdezem, hogy hol van valami, általában az a válasz, hogy ott a polcon, míg a másik képes ideadni. És ez terjeszt olyanokat a másikról, hogy hasmenéssel jár dolgozni, meg büdös tehénszaros, stb. És ő röhigcsél, beszélget, mint ha ott sem lennénk. Amikor jelzem, akkor meg nekemförmed. Lehet, kicsit túlreagáltam én is, de alapból útálom, és eléggé feszült is voltam.
2012. okt. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!