Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beirok a vásárlok könyvébe,...

Ha beirok a vásárlok könyvébe, panaszkönyvbe akkor kapok pénzt?

Figyelt kérdés

ha jogos persze. pl mikor kapnék?

ha a roszul vágnák le a hajam vagy azt mondanák rám hogy csoró vagyok. mind2 megeset velem de nem írtam be. az 1. véletlen volt és kárpótoltak. 2. nál meg nem tudom miért nem. kaphattam volna pénzt?


2012. júl. 12. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2012. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor mi értelme van? beirok hogy megtudjam igazam van vagy sem???
2012. júl. 13. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

OMG!

Miért kapnál pénzt? Mert ócsárolsz boltokat? Manapság már a panaszkodás sincs ingyen?


A panasz könyv nem arra való, hogy pénzt keress vele, hanem arra, hogy a bolt vezetésében található hibákat feljegyezzék.

2012. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

aha oké... akmor tehát ha beírok akkor a vezetőség megpróbál gondoskodni arrol hogy a hiba ne essen meg mégegyszer.de akkor + dolgokat is be lehet írni. meg véleményt is

am utolsó bcs fiatal vagyok és ezt a dolgot nem tudom elnézést hogy tettem fel egy kérdést

2012. júl. 13. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem előfordult már, hogy írtam a Vásárlók könyvébe és az üzlettől érkezett egy levél, amelyben a bocsánatkérés mellett adtak levásárolható kupont is.


Egyébként velem is előfordult már, hogy úgy elrontotta a fodrász a hajamat, hogy sírva jöttem ki tőle. Pedig azon nyomban be kellett volna írom a Vásárlók könyvébe, vagy fogni az ollót és úgy elba..ni a séróját, ahogyan ő elrontotta az enyémet! ;-)


Más:

Rengeteg eset előfordult már, hogy helytelenül volt kiírva az áru ára egy konkrét üzletben, ilyenkor nem írtunk be a könyvbe, de már annyiszor megtörtént, hogy el sem hinnétek, ha leírnám a számot. Már nagyon megbántam, hogy nem írtunk be minden egyes alkalommal a Vásárlók könyvébe. Mostantól mindig be fogom jegyezni a panaszt, mert hihetetlenül bunkók is az adott üzletben.


Nem "panaszkönyv", hanem Vásárlók könyve, amibe beírhatsz, de csak akkor írj be, ha tényleg jogos a panaszod.

2013. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!