Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Cod4 multiban csalok,...

Ha Cod4 multiban csalok, ezért tényleg feljelenthet a szeveradmin? Jönnek rendőrök meg minden?

Figyelt kérdés

Vagy csak jól be akart csapni? XD


A lényeg az hogy csaltam egy szerveren aztán elvileg a szerver adminja rendőr.



2012. okt. 19. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalsz a Ki nevet a végén-ben, jön a rendőr?
2012. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kivonul hozzád a TEK mint a BME-re.
2012. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem ere a rendőrségnek nincs ideje az már másik kérdés hogy feltörte-de a szervert hozzá mert ha igen ki mehetnek
2012. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, és 99 évtől életfogytiglanig terjedő szabadságvesztés jár érte.
2012. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, hogy mennyire elszánt az admin.


Ha nagyon bepöccent, és hoz tanúkat, hogy Te elrontottad a játékát több embernek, olyan embereknek, akik fizettek a játékért, akkor bizony Te rontod az üzletet és simán kaphatsz pénzbirságot. Meg vele együtt priuszt.


Ha server oldali hacket csináltál, azaz konkrétan a szerverre hatoltál be illegálisan, az kifejezetten komoly büntetést von maga után.


Nem hiszem, hogy ez történne, mert sok macera, de csak, hogy tudd, igenis ilyennel meg lehet ütni a bokát.

2012. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan viccesre veszik a dolgot de jogilag valóban megfogható vagy! Persze attól függ mit csináltál. Ha a program és a rendszer futtatásába nyultál bele az már bizony börtönnel büntetendő is lehet.


De mondok pár példát:

- Ha egy cheat kódot használtál ami a programba amúgy is be van építve akkor nem vagy felelősségre vonható.

- Ha már komolyabban belenyultál és mások játékát komolyan tönkretetted és azok a többiek fizettek a játékért akkor már beszélhetünk anyagi károkozásról! Na és itt már komolyan kell venni a dolgot! Mert ha megy egy feljelentés akkor azok az emberek mind kérhetik rajtad a befizetett összeget és kártérítést!


A gyakorlatban általában csak kidobnak a szerverről de ha valaki jogi útra tereli az ügyet és érti a dolgát akkor azért jó nagy pénzt leverhet rajtad!


Azért én a helyedben óvatos lennék. Nekem is van ismerősöm aki szó szerint imád pereskedni. Ha egy ilyet kifogsz az ciki...

2012. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem mikor GTAIV-et játszottam Online egyszer, volt egy nagyon is köcsög gyerek, aki csalt, és felháborító volt, hogy akárhogy lőtte mindenki, sehogy nem akart meghalni. Persze egy idő után rájöttünk, hogy valszeg cheatelt azért, de egy ideig nem tudtam mire vélni a dolgot. Ki is léptem onnan gyorsan, de nagyon szét tudtam volna verni a gyereket. Single player módban csaljál, legfeljebb tönkreteszed a saját játékodat, de szerintem multiplayer módban csalni a legnagyobb pofátlanság, és bunkóság.
2012. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!