Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek megbüntethetnek...

Szerintetek megbüntethetnek ha faluhelyen ilyenkor nagyobb mennyiségű szemetet égetek?

Figyelt kérdés

Sajnos összejött egy nagyobb mennyiség aminek 1 részét már elégettem (kb 10m3-t) de nagyon feketén füstölt és a szomszédok morogtak.. a többi lakos nem mert szerencsére oszlott a füst meg nem is tudták honnan jön.

Viszont még van kb 3-4 ilyen adag hátra amit vhogy el kéne füstölni mert már nagyon útban van.


2012. okt. 27. 15:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5%

"Nem büntethetnek,ha a saját udvarodon végzed azt."


Így van. Le is cummanthatnak.

2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

Csak megsúgom kedves csőlátású kérdező és egyebek, hogy amit ott helyben elégetsz az ott is száll le nálatok, vagy legalább is a szomszédban.

Ne tudd meg milyen mocskot jön le a tetőtéri ablakról néha.

Lenne egy kis eszed akkor tudnád hogy a köd pl. lenyomja a füstöt, hát ilyenkor nem szerencsés csóró falu közepén lakni, mert nem lehet ablakot se nyitni, pláne amikor gumit égetnek.

Illetve az eső meg a hó az még ebben az országban vissza hullajtja, de mondom az olyan fajsúlyos füst hogy az vissza is hullik egy telekkel arrébb.

Egyszer dobtam lustaságból ilyen műanyagos cuccot a tűzre a ködben, és pont a szomszéd felé fújta a szél, aki csúnyán nézett rám mert tényleg büdös volt és harapni lehetett, elnézést kértem tőle mondván nem gondoltam hogy pár műanyag szatyornak amibe a forgács volt ekkora füstje lesz.

Nem olyan vészes egy konténer rendelése pláne ha tele pakolod, valami 10 rugó körül van asszem, szomszédom rendelt építkezésnél és kb ennyi lehetett bár az még pár évvel ez előtt volt.

Légy felelősséggel másokra és a Földre, attól hogy elégeted csak apró darabokra szeded, amitől másnak asztmája lehet.

2013. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
"Nem büntethetnek,ha a saját udvarodon végzed azt." Gondolom ha a szomszédodba költözök, és uránnal trágyázom a kertem azzal szemben is toleráns leszel...
2013. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!