Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kb. Mennyibe kerülhet egy...

Kb. Mennyibe kerülhet egy ügyvéd ha a férjem aláiratott velem mindenfele papirokat drog hatása alatt amit beadott nekem? Elsőkórben jogi tanácsot kérnék de gondolom a papirokat is ki kell értékelnie. Kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Válás miatt
2012. okt. 30. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Ha már aláírtad nagy szívás van, bizonyíték nélkül pedig nehéz dolgod lesz,hogy elhigyjék drog hatása alatt álltál.
2012. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az ár részéhez nem tudok hozzászólni, de lenne pár észrevételem:


Ha drogot adott neked, és a történtek után nem mentél vérvételre, akkor nem biztos, hogy lesz bizonyítékod (amennyiben ma történt a dolog, akkor elmehetsz a laborba). De ekkor is kellene tanú, aki bizonyítja, hogy tényleg a férjed volt (vagy minimum azt, hogy drog hatása alatt álltál), nem pedig magadtól szedted be, miután utólag rájöttél, hogy nem kellett volna aláírnod a papírt, és most így próbáld érvényteleníttetni...


Vagyis annak a bizonyítása, hogy te az aláírás pillanatában (és nem mondjuk utána 5 perccel) drog hatása alatt álltál nagyon nehéz, szinte lehetetlen lesz.

2012. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De gyakorlatilag akkor bármire rákényszerit bárki hogy aláirjam akkor az érvényes lesz? Nem tudom sehogy sem érvénytelenittetni? Ja és 2 tanu aláirta utólag gondolom ez neheziti a helyzetet
2012. okt. 31. 00:11
 4/5 tomala ***** válasza:

Rendőrségi feljelentés azonnal!!!


Egyébként normális ügyvédnél a tanácsadás első fél órája ingyenes, a feljelentés megírása pedig nem több 5-10 000 Ft-nál.


Ha a férjed érvényesíteni akarja az okiratban foglaltakat, te pedig nem teljesíted őket, akkor per lesz, ami már elég változó árakon megy, függően a pertárgy értékétől.

2012. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ügyvéd díja nem függ attól, hogy milyen hatás alatt, vagy mit tudom én, hogyan és mit írtál alá.

Elmész, konzultálsz (az első ált. ingyenes), és megbeszélitek, mit lehet tenni.

Akkor az ügyvéd megmondja, hogy mennyi az óradíja, vagy fix összegért vállalja-e, esetleg (ez ritka) sikerdíjért.

És megállapodtok, ha neked is jó.


Ügyvédjelölt

2012. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!