Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi bajom lehet ha felraktam...

Mi bajom lehet ha felraktam vaterára egy Villanyóra lassító LEGÁLIS eszközt?

Figyelt kérdés
Felraktam Villanyóra lassító LEGÁLIS eszközt és 4db-t vett és írták hogy hívjam fel idézem "pedig rendkívül fontos infókat tudnék adni, hogy sikeresebb légy és ne kerülj bajba."

2012. nov. 1. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
sikeres már nem leszel ha ilyen gyökérségeket árulsz.
2012. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajod lenne, azon kívül, hogy a kicsit is értelmesebb emberek körberöhögnek? A villanyóra után akár a farkadat is a konnektorba dughatod, nem lesz kisebb a számla...
2012. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Attól mert lassabban pörög az a vacak attól nem fogyasztasz kevesebbet.


Ellenben lehet trükközni , ha van villanyszerelő vagy villamosmérnök ismerősöd ő meg tudja neked oldani.

2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban legális, akkor semmi. Viszont a villanyóra módosítása, vagy a működésének befolyásolása nem legális. Ha ezzel az eszközzel befolyásolható a működése, akkor bizony törvényt sértesz az árusításával is.
2012. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Az a bajod lehet, hogy ha véletlenül egy illetékes elvtárs olvass a kérdésedet, akár feljelentést is tehet ismeretlen tettes ellen. Hidd el nem sokáig lennél ismeretlen.
2012. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Semmi, mi bajod lehetne?
2012. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Hamar lebuksz, akár csak én a pálinkafőző felszereléssel! Akkor még nem volt legális, de a lényeg csak kamu hirdetést adtam fel, mit tesz a finánc, figyelik-e a bazárt! Igen! Másnap, felhívott egy "vevő", egy órán belül két autó fegyveres ugrált át a kerítésen, még a pöcegödröt is átvizsgálták én meg jól megszívtam!
2012. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ide kizárólag műszaki analfabétáknak szabad írni vagy hozzászólhat más is? Amit ő árul az egy feszültség stabilizátor és nem befolyásolja a villanyóra működését, kizárólag az elfogyasztott áram mennyiségét csökkenti! A villanyóra pedig ugyanannyit fog mutatni amit elfogyaszt a felhasználó!
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg kérdező, a készüléked LEGÁLIS, szabadalmaztatott és semmi bajod sem lehet az árusításából.
2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg kérdező, a készüléked LEGÁLIS, szabadalmaztatott és semmi bajod sem lehet az árusításából.


Egyébként a grando is árulja és a boltokban is kapható LEGÁLISAN, SZÁMLÁRA!

[link]

2012. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!