Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mennyi az esélyem,...

Szerintetek mennyi az esélyem, hogy a bíróság nekem ad igazat? (hülye szomszéd -. - )

Figyelt kérdés

Történet annyi, hogy mióta megvettem a lakásomat, azóta zaklat minden hülyeséggel, meg hogy a légkondim miatt betegek (alattam laknak), holott nincs is légkondim, és amúgy nem én vagyok az egyetlen a házban, akit zaklatnak, meg állítólag volt már velük per is!

Szóltam már a közösképviselőnél is anno, de nem csináltak semmit,míg nem egyik napon a kapualjban összetalálkoztunk, megint elkezdte a hülyeségét, majd nem hagyott bemenni, hanem megütött, én meg vissza, aztán püföltük egymást.. pechemre, én kulcscsomóval, ő meg kutyaszíjjal :( Kamera van/volt, felvétel át lett véve, ő tagad, én minden elmeséltem ahogy volt.(oda-vissza feljelentettük egymást) Három éve volt ez, most van belőle tárgyalás!


Én nagyon félek, hogy engem fognak elítélni, mert súlyos testi sértés miatt vagyok beidézve, ők ugye idősök, meg ügyvédjük is van (a rendőrnő szerint nekem nincs szükségem ilyesmire, mert mindent beismertem, és együtt működöm a rendőrséggel)... meg nem is lenne rá pénzem.... :(

Nagyon félek! Amúgy normális, "rendes :P" lány vagyok, és az albérlőimtől tudom (jam, őket is zaklatta)(de amúgy senki nem akart tanúskodni!!!) hogy olyanokat terjesztenek rólam, hogy drogozom, meg hogy kva vagyok, meg minden mocsokságot :(....


Valaki tudna bíztatni? Vagy felvilágosítani?!


22/L


2012. nov. 3. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

No para.

Bemész aztán ott is együtt kell működnöd.

Legrosszabb esetben kapsz felfüggesztettet, de pénzbírságot tuti.

2012. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

pénzbírság?! Hogy fogom ezt kifizetni? :OOOO És őket amúgy hogy lehet megbüntetni?


Basszus egy felfüggesztett börtönbüntetés bekerül az erkölcsimbe, és tönkretesz!!! Pfffuuuuuu

2012. nov. 3. 20:55
 3/16 A kérdező kommentje:
de amúgy ő kezdte a verekedést, ez egyértelműen látszódik a felvételen!
2012. nov. 3. 20:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"a rendőrnő szerint nekem nincs szükségem ilyesmire, mert mindent beismertem,"


Ha már mindent beismertél, akkor már tényleg a halottnak a csók. Az első dolgod lett volna felhívni egy ügyvédet, és a csillagokat is letagadni az égről.

Súlyos testi sértés, mindegy ki kezdte, mert ügyvéddel is kínkeserves lenne ezt jogos védelemnek kihozni.

2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát jól van, de az nem azt jelenti, h akkor kulcscsomóval kell verni.

Az önvédelem csak addig tart, amíg elhárítod a támadást.

Szar helyzet.

2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de ha a bíróságon ismertetem, hogy közel egy éven keresztül zaklatott, és hogy a közös képviselő soha semmit nem tett, csak miután bántalmazás lett, azután igérgetett védőt az ajtóm elé?! HA ezt elmesélem, meg a sok zaklatást, amit átéltem, s a másik, hogy a felvételen látszik, hogy ő kezdte, az meg más kérdés, hogy pont az volt a kezemben, elvégre, haza akartam menni, és a kapuban kapott el! Továbbá ha védekezem, ja, és ráadásul kutya volt a közelben, természetes, hogy hadonászom... Fú, én tényleg nagyon aggódom..
2012. nov. 3. 21:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Tanúk vannak bármire?


Neked terheltként nem kell igazat mondanod, tehát nem is kell hogy elhiggyék, bármit is mondasz.

Ezt egy ügyvéd elmesélte volna.

2012. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"de amúgy senki nem akart tanúskodni"


Ez nem akarat kérdése. Akit beidéznek, annak tanúskodnia kell.

Ügyvéd. (Nem nem vagyok az, nincs is róluk túl jó véleményem, de ordít az ügyről, hogy mennyire nem vagy jogban jártas.)

2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kamera van a kapuban. Minden fel lett véve, és át lett adva! Szemtanú nem volt, csak a hülye felesége a tanú, mert beordítottam (feldúlt állapotban) utána, hogy ha még egyszer zaklatni merészelnek, nem fogom tiszteletben tartani a korukat... Nos, ezt is elferdítették, úúgyhoooogy franc sem tudja mi lesz -.-...
2012. nov. 3. 21:36
 10/16 A kérdező kommentje:
mindeközben kaptam az önvédelemről egy törvényrészt, és most megkönnyebbültem.... ezt mind felhozhatom a mentségemre!
2012. nov. 3. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!