Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feketén dolgozó embert feljese...

Feketén dolgozó embert feljeselnthetek vagy nekem is bajom lesz belőle?

Figyelt kérdés
Elmentem egy feketén dolgozó tetoválóhoz, akiről mindenki áradozott, hogy milyen jó. Erre odaértem és totálisan be volt szívva, és azt mondta, hogy csak így tud jól dolgozni, és gondoltam biztosan igaza van. Na hát a tetoválásom olyan lett, hogy egyik tetováló szalonban sem tudnak vele mit kezdeni, és mindenhol azt tanácsolják, hogy szedessem le (ráadásul a mellkasomon van). Kiszámoltam, hogy csak az első lézeres kezelés 100ezer forintba kerülne. Szerintetek feljelenthetem vagy inkább hagyjam, mert engem is megbüntethetnek azért, mert feketén dolgozó tetkóshoz mentem?
2012. nov. 6. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Téged nem büntetnek meg, miért tennék? Te ügyfél voltál.


Szénné perelném. Bár aki beszívott tetoválóval dolgoztat, mire számít? Aki tetováltat, azzal eleve nem stimmel valami.


De mivel nincs számlád, hogyan bizonyítod, hogy nála jártál?

2012. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

Természetesen feljelentheted, és valószínűleg a NAV ugrik is rá, de:

-tudtad, hogy feketén dolgozik

-tudtad, hogy kábszeres, mégis megcsináltattad. Magadnak köszönheted. És igaza van az előzőnek, hogy bizonyítod, hogy ő csinálta?

2012. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán kellett neked ez a pofon, hogy máskor legalább hallgass a józan paraszti eszedre.

Kár, hogy nem hányta le a mellkasod a varrás előtt, akkor legalább otthagytad volna.

Egyébként ha jól sikerül a dolog , akkor mennyivel lett volna olcsóbb?


Ökörköri

2012. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!