Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Este betörtek hozzám és mivel...

Este betörtek hozzám és mivel a srácnál kés volt ezért a t9-es paintball maker (profi bajnokságon használt 6-os energiájú darab, kb a legerősebb) rálőttem párat mert azért a családom meg mindent védenem kelett, ebből nekem lehet bajom?

Figyelt kérdés
Magyarul amikor mindenki itthon volt az ajtón matattak kinyilt és nagyba mivel eléggé határozottan közelített ezért adtam rá párat ,mivel az ajtó 1 2-2,5 méterre van a nappalitól ,ott tartom a paintball felszerelést,így kapóra jött...Ebből lehet bajom,hogy a srácon ösz visz 1 póló volt így gondolom csípett rendesen...Miután a bő 10-15db-t rálőttem paprika spray-el sikerült levinnem(mivel az a éjjeli szekrényen van)...ebből bajom lehet,hogy Profi verseny paintball makerrel lőttem rá?

#önévdelem
2012. nov. 22. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bajod. De hogyhogy pólóban volt csak? Nem nyár van. És aztán mi lett a vége? Elment? Elengedted? Visszatartottad?
2012. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

KKKKKKKKKKKAaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmMUUUU:)

Ha az ember matatást hall azonnal rögtönöz és előveszi a kéznél lévő paintball felszerelést, ahelyett,hogy valami komolyabb fegyvert választana, mert egy elszánt betörő azt is leszarja ha gázpisztollyal lősz rá, odamegy és kicsavarja a kezedből, a paintball a gázpisztolyhoz képest lószar, maximum zúzódást okoz.

Az egész család otthon volt, tehát a betörő nem közelítene határozott léptekkel főleg nem egy olyan emberre akinél látszólag komoly fegyver van (paintball hasonlít az igazira, nem tudta volna eldönteni,hogy igazi e) tehát ha a család rajtad kívül 2 főből áll akkor is 1 a 3 ellen plusz a fegyver ellen nem indul feléd hanem menekülőre fogja.

Aztán lőttél rá a fegyverrel, ő jött feléd.Te ezután letetted a fegyver a még mindig feléd közelítő ember ellenére és megfogtad a paparika sprayt és az a hülye meg belesétált és te meg levitted.Eközben a családtagok tétlenül nézték az akciót?!

Ja meg a betörők 5-6 fokban pólóban mászkálnak, hát nem?!

Legközelebb gondolkodj többet.

2012. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Roppant életszerű történet.
2012. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kint NULLA fok és egy szál pólóban megy betörni... :))


Ezen kívül bőven volt időd 10-15-öt rálőni majd elmentél a paprikaspray-ért és azt is rányomtad...


Eközben a betörő mit csinált?

Kitöltött egy sudoku feladványt az ajtóban?? :DD

2012. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ócska kamu fantázia sztori. Egyik betörő se jön akkor, mikor nagy a nyüzsgés, e helyett kiszemeli, mikor nincs otthon senki.

Támadó betörők általában cigányok szoktak lenni, akik erőtlen nyugdíjasokat kínoznak halálra, ellenben egy családra nem mernek ők se rátámadni a házukban.

2012. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Srácok, srácok, srácok ! Mi ez a nagy "kamuzgatás", nyilván egy illedelmes betörőről van szó aki már kint levette a kabátját és mire bejutott, már fel is akasztotta :D

Nem de most komolyan szerintem egy profi paintballos (mivel ilyen fegyvert szerintem egy olyan ember aki nem ért hozzá nem tart) rögtön a fegyveréhez nyúl, rá egy palackot azt bum bum :D egyébként nem lehet bajod :D

2012. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balint@! válasza:
És ha nem kamu?Akkor mi van lehet hogy igazat mond de nem biztos...De ha télleg igaz akkor és az első mondatban az van hogy matattak de akkor többen voltak nem ésszerű és te meg csak egy embert írtál tehát nagy valószinűséggel kamu....
2013. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!