Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Házasság alatt a férj külföldi...

Házasság alatt a férj külföldi katonai missziós pénzéből amit más folyószámlára utaltatott jár e válás után a feleségnek valamennyi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezt ne vetítsd rám, általánosságban írtam, példaként. Csak én azt látom, hogy ilyen esetekben a nő a lábtörlőtől kezdve a kutyáig, mindent felezne amit csak tud. Láttam már példát olyanra, hogy bizony a házasság előtti vagyont is sikerült megszerezni. Ezek a polgári perek arról szólnak, hogy ki tud több tanút vinni, ki tud drámaibb lenni, ki tud több papírt vinni. Rendőrként nagy belelátásom van ezekbe.

Sajnos ha olyan a bíró, és az ügyvéd, akkor a gatyát is leperelheted a volt házasfélről, ha ő sem védekezik ilyen gusztustalan módon háborúzva.

2012. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudod mielőtt sértegetnél csak úgy mondom ,hogy majd háro éve se a gyerekének se nekem nem ad semmit elvesztettük a házat mert ő egy fillérrel nem járult hozzá a közösen felvett kölcsönhöz . Én nyomorgok egy albérletben gyerekkel anyámmal ,80000ft -ből . Ja és tudod nekem még a gyerektartás sem kell missziós pénze sem ,de lehet ezért nem adja be a válást nehogy felezni kelljen . Én nekem pedig nincs pénzem rá. Máskor válogasd meg a szavaidat.
2012. dec. 1. 11:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add ne a valokeresetet es kérj mentességet.
2012. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
Persze, ekkora kajli dumát....
2012. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%
Mért járna?
2012. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Neked kell elinditani a valast, kovetelheted a gyerektartast, mire varsz, tedd meg a hivatalos lepest!
2012. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!