Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Figyelembe veszi-e a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe veszi-e a bíróság külföldi munka esetén a kijárás, albérletet gyerektartás ügyben?

Figyelt kérdés
Levonják-e a nettó bérből ezeket a költségeket vagy ez nem érdekli őket?
2012. okt. 4. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kiadásokat nem szokták figyelembe venni, csak a bevételt. Tapasztalat.
2012. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ház ez nem jó hír.

Azzal az indokkal sem veszik figyelembe hogy ha itthon dolgoznák fele ennyi gyerektartást sem kapna abból a fizetésből?

Hisz valamit-valamiért.

2012. okt. 4. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem veszik figyelembe. Nálunk is több mint 300 km-re van a gyermekem, akit emiatt ritkán is látok. Így is a minimálbéremből 20e Ft-ot ítéltek meg.
2012. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze, te meg a kijárás utiköltségébe is fizetsz, sőtt a kint lakásért is.

én a voltod helyett olyan messzire mennék, hogy meg ne találd.

2012. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még az állambácsi akarja a gazdaságot kifehéríteni, amikor a férjeknek pont a fekete a jó. anyuci ne akarjon dőzsölni, mert a gyereknek kell címen.
2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene figyelembe vennie? Az egyik haverom 50 km-re jár be dolgozni a városba, k*** drága a vonatbérlet, de a gyereke ettől még nem fog kevesebbet enni...
2012. okt. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én 600km-re dolgozom.albérletet fizetek mikor itthon van lakásom ezekre gondolok
2012. okt. 5. 06:27
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem tudom, valamelyik beszólást nekem szánták-e. Én viszont nem külföldön dolgozom. Úh az albérletet és az útiköltséget is nekem kell fizetnem. 300 km esetén ez 20-30e Ft, ha látni szeretném a gyermekem. És akkor még az ottani szállást is meg kell oldanom, mert egy napra nem sok értelme van menni. Azért kényszerülök ilyen távol dolgozni, hogy meg tudjak élni, és hozzá tudjak járulni a gyermekem eltartásához!
2012. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!