Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A minap felindultságomban...

Symba3 kérdése:

A minap felindultságomban lek.ztam egy telefonos ügyintézőt. Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A családi csomagról igy lemondhatsz az biztos:D

Nem lesz semmi, nem foglalkoznak vele, magukban eldöntik hogy hülye vagy és ennyi.

2012. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem hozzátenni hogy rögzítette beszélgetés volt. Feljelenthet becsületsértésért? Ha igen az mivel jár?
2012. dec. 10. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
szegények hozzászoktak a hülye ügyfelekhez ... nem hiszem, hogy bármi következménye is lenne
2012. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog feljelenteni, aznap te voltál a hatodik. Ha nagyon tiszteséges akarsz lenni hivd vissza őket, kérd őt a telefonhoz és kérj tőle elnézést. Mond meg a beszélgetést nem akarod folytatni, csak azért hivod mert restelled a dolgot, hogy igy elszállt az agyad.

Igy lenne kerek, de ha nem hivod vissza sem történik semmi.

2012. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van és hívd meg vacsorára.
2012. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen feleségül is vehetnéd, és esténként jót röhöghetnétek a napi ügyfélfelhozatalon :)
2012. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a bökkenő ebben hogy én nő vagyok. :)
2012. dec. 11. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
ma már az sem lehet akadály :)
2012. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!