Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy álláshirdetésben...

Ha egy álláshirdetésben valamilyen ügyintézőt keresnek, nyelvtudással, és más feltételekkel, akkor a nyelvtudás mennyire számít? Gyors válaszok kellenének.

Figyelt kérdés

Le vannak írva a feltételek, ezek stimmelnek, de a nyelvről csak annyi van írva, hogy nyelvtudással. Érdemes megpróbálnom, ha németet tanultam, de már rég nem használtam? Érettségiztem belőle, és szerettem, de sokat felejtettem. Ha rákérdeznek, mit mondjak?

Azért fontos, mert nemrég hirdették meg, és gyorsan lecsapnék én rá is, mert szerintem sok jelentkező lesz.


2011. jan. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen ügyintézőt? Valószínűleg németül kell tárgyalni, nem?

Különben mindegy, próbáld meg, vesztenivalód nincs :)

2011. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak annyi van, h ügyintézőt. Fel vannak sorolva a feltételek,de nyelv nincs, csak annyi róla, hogy nyelvtudás: igen.

Az, hogy milyen, mekkora az nincs.

2011. jan. 10. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes. Nem tudod belinkelni a hirdetést?
2011. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert újságban van nem a neten. Szabolcsi vagyok, erre még ez is divat. :)
2011. jan. 10. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre küld ez önéletrajzod. Sok helyen csak odaírják,hogy nyelvtudás kell aztán nem is kell használni. Elküldöd, vesztenivalód nincs.
2011. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, egy másik helyen is olvastam a hirdetésüket, ott az van írva, hogy alap nyelvtudással, de nyelv nincs írva, hogy melyik kellene. Akkor gondolom mindegy.

Köszönöm a segítséget!

2011. jan. 10. 13:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Személyesen kell belibegni vele. :) Mindenképp, mondjuk ez nem is baj, csak kicsit izgulok.
2011. jan. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!