Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy fiatal korú drogterjesztő...

Egy fiatal korú drogterjesztő mekkora büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Továbbá az mire számíthat akitől a fiatalkorú egyén beszerzi a kábítószert?(fű,gomba,kristály és ehhez hasonló drogokról van szó.)

2012. dec. 10. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Továbbá az mire számíthat akitől a fiatalkorú egyén beszerzi a kábítószert? Minimum egy testüreg-vizsgálatra és egy felfüggesztettre.
2012. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel megússzák (kisebb mennyiségeknél). Amúgy túl kevés infót adtál meg. Ha nagy a gáz keresni kell egy normális ügyvédet.
2012. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell egyből azt gondolni,hogy rólam van szó...nem arra kértelek,hogy kombináljatok csak egyszerűen kíváncsi vagyok egy kedves ismerősömről van szó,ezért érdekel,és ezért tudok ennyi részletet.De ha ne adj isten rólam van szó akkor is az ég világon semmi közötök hozzá (mondom az ilyen tetris féle barmoknak)

Azt viszont szomorúan hallom,hogy megúsznák, ugyan is én olyat olvastam a btk-ban,hogy 2-8 évig terjedő szabadságvesztéssel járhat.Az illetőnek pedig nincs pénze jó ügyvédre így csak kirendelt ügyvédje lehetne ha arra kerülne sor, bár ő megvan róla győződve,hogy soha nem fogják elkapni.(bár egyenlőre jól gondolja mert még csak egy ebihal a bálnák között)

2012. dec. 10. 15:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó,de nyugodtan ide jöhetsz és tarthatsz vizsgálatot:)

De nekem mindegy, akkor rólam van szó ha te ettől érzed magad jobban legyen.És most mivan?!Semmi.Ennyit rólad, legközelebb a kérdésre válaszolj.Köszi!

2012. dec. 10. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanakkorára mintha öreg korú lenne.
2012. dec. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!