Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ahhoz hogy holnap...

Mit szóltok ahhoz hogy holnap Jobbik családi nap lesz és a Magyar Gárda Mozgalom gárdistákat avat Szentendrén egy magánterületen törvény szerint legálisan ám a rendőrség fel akarja őket oszlatni megint?

Figyelt kérdés
Már csak mozgalomként működnek de legálisan hordhatják az egyenruhát és avathatnának is mozgalom formájában de a rendőrség törvénytelen módon oszlatni akarja így is őket,ráadásul magánterületen lesznek,senkit nem zavarnak,szerintetek ez nem felháborító szemét dolog?
2009. aug. 21. 18:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarják nyírni a gárdát, ez egyértelmű. Ezt akarja az MSZP, az SZDSZ (ha még van) és a FIDESZ is. A Jobbikon kívül mindenki egyetért ebben. Csak a FIDESZ tudná itt fellármázni az országot, és ezzel megakadályozni a törvénysértő rendőri fellépéseket, de ugye Orbán is megmondta, hogy neki mi a véleménye: Adna két pofont, és hazazavarná a gárdát. Hát most ez a pofonosztás folyik húzd meg-ereszd meg stílusban. Egyszer odacsapnak nagyobbat (július 4.), aztán nem csinálnak semmit (júl. 11.), aztán egy nagyobb tömegben békésen ünneplő 30 gárdistát előállítanak Egerből, aztán mehet a margitszigeti családi nap, közben szabálysértési, meg büntetőeljárások indulnak gárdavezetők ellen, és holnap megint ki tudja mi lesz. De a lényeg és a cél a kiszorítás, a felmorzsolás. Nem ismerem a gárda belső viszonyait. Ez lehet eredményes is, mert sokan megunhatják ezt a zaklatássorozatot, a kockázatokat, de én most kívülről úgy látom, hogy ez csak növelni fogja az összetartást, és ha le is morzsolódnak egyesek, egy nagyon erős csapat fog összeállni, akivel még sokáig számolnia kell a hatalomnak.
2009. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%

Én meg 54 éves vagyok és nagyon örülök, hogy a rendőrség holnap begyűjti ezt a sok kis kretént...

Nincs szükségünk fekete egyenruhás masírozó, kéznyújtogató neonáci önkéntesre!

Ne ÍGY magyarkodjatok, hanem menjetek el dolgozni, fizessétek be becsülettel az adóitokat.


Amúgy óriási tévedésben vagytok : a rendőrségnek joga van magánterületre is belépni, nem kell hozzá bírósági végzés, ha kellő okot látnak a közbelépésre! :]

2009. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
100 %-ban egy véleményen vagyok az utolsó válaszolóval
2009. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ők bátor emberek akik kiállnak a népetek szabadságáért ti tudatlan "alvók"!Hogy tisztázzuk a jogi dolgokat:ők már Új Magyar Gárda mozgalom, egy mozgalom,nem egyesület,tehát műküdhetnek a szabályok keretein belül,egyenruhát is viselhetnek,stb.A rendőrség akkor oszlathatja fel őket ha törvénytelen vagy másokat zavaró módon tevékenykednek,de könyörgök,holnap magánterületen,eldugottan lesznek Szentendrén!Azt bírom egy b*zi egy felvonuláson másokat zavaró módon vonulhat,de egy gárdista egy eldugutt helyen se lehet már, ez egyszerűen ELNYOMÁS, mikor veszitek már észre?Tudjátok hány magyar embert öltek meg a cigányok is vidéken,és a média megse emliti őket, a temetésekre is csak a Jobbik és a gárda járt ki,manapság lese szarják a magyarokat,azaz minket!Ébredjetek amíg nem késő!
2009. aug. 21. 19:14
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
Ébren vagyunk mi, tudjuk mi folyik, és mit tegyünk? Lépjünk be a gárdába és zárassuk magunkat börtönbe?
2009. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem,te ne tedd,hiszen gyáva vagy,nem kerülnek börtönbe csak kihallgatásra,de ők még aztis vállalnák,itt derül ki ki is a bátor,aki a magyar népért,igazságért bármi áron képes küzdeni...
2009. aug. 21. 19:27
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

54 évesen elég szerencsétlen gondolkozásmódja van:) A gárdisták miért számítanak neonácinak és mikor is látott kéznyújtogatást öreg barátom?:) Mi rosszat tettek azon kívűl, hogy ha valami baj van kimennek segíteni, pl ami már volt elötte szó, hogy árvíznél..Vagy pedig gondolom más származású a kedves úr és fél a gárdistáktól! De meg kell, hogy nyugtassam: van a csapatban "más típusú" ember is:) Vagy ha tévednék, akkor biztosan az átlag fölötti fizetéssel rendelkezik és olyan helyen lakik, ahol nem gyűjthetett tapasztalatokat fekete bőrű egyedektől, nem úgy mint ahogy én a környezetemből kifolyólag.:) Ha tudtok, mondjatok már olyan indokot, hogy mi is a baj a gárdával, mit ártottak? Ja, hogy TV2-n,Rtl -klubbon élő biorobotok vagytok és elhisztek mindent a médiának? Ha így van akkor lényegében engem nem is érdekel mert tudom, hogy csak újabb alacsony szellemi színtű egyedek vagytok, akik mindent elhisznek amit látnak és nem tudnak a dolgok háta mögé nézni.:)


Damien

2009. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
30%

19.40: Én olvastam az Élet és Irodalomban, hogy egy gárdista kart lendített a cigánynak látszó szerzőre, miközben a fiára várt egy pláza WC-je előtt. Na, ehhez mit szólsz?


Itt a linkje (a leírás kicsit hosszadalmas):

[link]

2009. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek a 19:40-es kommentelővel, az a baj az emberek nagyrészét az antimagyar média félrevezeti,sokan azt hiszik amit a hiradóban látnak az a teljes igazság, azt közben pl elfelejtik megemlíteni a rengeteg magyar embert akiket brutálisan meggyilkoltak a cigányok!Bezzeg ha cigányokat öltek azt egyből címlapra teszik,sőt a cigányok temetésére még a celebek is kimennek,de a múltkor is megöltek brutálisan egy magyart,a cigány az áldozat saját foteljében vágta el a torkát,a temetésére csak a Jobbik és a gárda ment el, a média megsem említette,kérdem én szerintetek hol van az igazság?Azt bírom pl az RTL klub a híradóban hogy sajnáltassa szegíny romákat, de bezzeg a 'Maunika sójuk'ban meg pénz ellenében(mivel forgatóköny alapján íródik azis akárcsak a többi műsor) összeugrassza a sok cigányt mint a gladiátorokat!Most akkor ki is a szemétláda és ki b*ssza át a magyar népet nap mint nap?igaza van Vonának,az RTL klubbot és a TV2őt bekell záratni mert átverik,félrevezetik az embereket nap mint nap!
2009. aug. 21. 20:02
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 54 éves válaszolónk kicsit demagóg.

Menjetek el dolgozni - azt esetleg megmondanád, hogy hova?

Én 56 éves vagyok, a korunkban nincs sok különbség, egyebekben hál' Istennek igen.

2009. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!