Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ahhoz hogy holnap...

Mit szóltok ahhoz hogy holnap Jobbik családi nap lesz és a Magyar Gárda Mozgalom gárdistákat avat Szentendrén egy magánterületen törvény szerint legálisan ám a rendőrség fel akarja őket oszlatni megint?

Figyelt kérdés
Már csak mozgalomként működnek de legálisan hordhatják az egyenruhát és avathatnának is mozgalom formájában de a rendőrség törvénytelen módon oszlatni akarja így is őket,ráadásul magánterületen lesznek,senkit nem zavarnak,szerintetek ez nem felháborító szemét dolog?
2009. aug. 21. 18:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%
Tv2,rtl klub,index eléggé elfogultak tudtommal.Én még gárdistákat nem láttam verekedni,garázdálkodni,lincselni de cigányt már igen.Tényleg visszataszító ahogy minden eszközzel próbálják kicsinálni a gárdát,ha a cigányokra fele ennyi energiát fordítana a rendőrség nagyon megnőne a közbiztonság.
2009. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
19:56-Figyelj mindenben lehet rosszat keresni,nem mondom hogy minden gárdista szent de a nagyrészük igenis segítőkész jó ember,vannak persze kivételek mint mindenhol,de a magyar gárda mozgalom senem neonáci senem fasiszta, egyszerűen nacionalista, de olvasd el az eskütételt,ott mindent megtudsz.Én ismerek pár gárdistát és a náci eszméktől elvannak határolódva,ők nem az egykori németországot látják fontosnak hanem a jelenlegi saját országunkat!
2009. aug. 21. 20:43
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
19.56 vagyok: Én egyetértek veled, ezt inkább viccnek tettem be, hogy micsoda semmiségeket képesek felfújni, és világrengető következtetéseket levonni belőle.
2009. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A rendörök amikor szükség lenne rájuk sehol sincsenek,bezzeg erre kéretlenül ráérnek!!! És ezt mind az adófizetők pénzéből teszik (saját befizetet pénzeden még agyon is vernek ez remek ez a mi országunk )szégyen!!!!!
2009. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
89%

Rengetegen hangoztatják, hogy a Gárda illegálisan létezik és törvnyt sértenek hisz betiltották őket stb. Ez még igaz is lenne, csakhogy azóta újjáalakultak, a nevük Új Magyar Gárda és az egyenruhájukon is változtattak. Tehát ők már nem azok, akiket feloszlattak, hanem egy új szervezet, újított ruhával.


Az 54 éves öregúrnak üzenem, hogy a gárdisták jelentős része rendelkezik munkahellyel és fizetik az adójukat. Ismerek egy "párat", szóval elhiheti. :)


A törvénytisztelő rendőrökről annyit: szerdán Egerben őrizetbe vettek 20 gáűrdisták és a megyei elnököt, mert koszorúzni akartak. Ez már önmagában nevetséges. De a történet attól lesz szép (kapaszkodjatok meg), előzőleg kiraboltak egy automatát vagy bankot Andornaktályán vagy Hevesen (nem emlékszem pontosan) és az oda kiérkező rendőröket visszahívták gárdistákat elfogni! Magyarul a gárda valahogy jobban szúrja a szemüket mint egy bankrablás.... Ezek után nyilvánvaló, hogy a rendőrség nem az aminek látszik, de gondolom ti ezek után is a Gárdát szidjátok, és nem a rendőröket.


Hál Istennek nem történt oszlatás.

2009. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
89%
Akármit írtok ha egyetértetek,vagy támogatjátok a gárdát,ne adj isten cigányokról rosszat szóltok,akkor megy a felháborodás,lepontozás működik a média agymosása!
2009. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%
szebb jövöt!!!!!
2009. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!