Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szolnal, ha iskolai...

Mit szolnal, ha iskolai vegzettseghez kotnek a szavazast? Tamogatnad, vagy ellenezned?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ellenezném. De nekem már a kérdésfeltevéstől is felmegy a vérnyomásom. Miért nem jó nekünk az általános választójog, ami a világon mindenütt van? Miért kell abból kirekeszteni embereket? Honnan veszi valaki a bátorságot, hogy egyáltalán felvesse, hogy az emberek között ő önkényesen válogasson? Vagy muszáj minden új generációnak újra lejátszani a történelmet? Nem hiszem. Inkább meg kéne tanulni a történelmet, és akkor nem vetődnének fel ilyen marhaságok.
2012. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Hát az nem ártana, ha legalább biztos olvasástudáshoz kötnék, hogy biztosan arra szavazzanak, akire akarnak.


Sokan a biztos olvasástudást a 8 általánossal sem mondhatják magukénak...

2012. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz, de az iskolai végzettség sem garancia arra, hogy valaki normális vagy hülye.

Szóval ellenzem, mert egyszerűen csak kirekesztene sok embert és semmi értelme nem lenne.

2012. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Én egy jóféle IQ teszthez kötném inkább.


Aki nem éri el a magyar átlagot az ne szavazzon.

2012. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát aztán az IQ-nak meg a politikai műveltségnek krva sok köze van ám egymáshoz!
2012. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne kössük inkább testsúlyhoz vagy magassághoz?
2012. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség, én mindenkitől egyformán elvenném a szavazati jogot. Az egész választás egy hülyeség.
2012. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Títátokozom a kiccsaládda együt!!!!!!

Micsoda rásszizmus ez kírem alássan???

2012. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Én egy általános politológia és általános műveltség vizsgához kötném. Minden jog kötelezettséggel jár, járjon ez is.
2012. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

A kötelezettség az az lenne, ha kötelező lenne választani.

Van olyan ország, ahol kötelező.

2012. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!