Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az abortuszt vagy...

Támogatnád az abortuszt vagy elleneznéd ha népszavazás lenne e kérdésben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 01:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Támogatnám.
2011. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%

Támogatnám. "Gyakorlati" haszna sem lenne, mivel azokban az országokban, ahol betiltották, nem nőtt a népesség.

Ráadásul ebben az esetben sok ember az "otthoni" abortuszt választaná, ami szerintem elég veszélyes.

2011. máj. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
nem mennék el szavazni.
2011. máj. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

pontosítanám a kérdésem.

Nem törvényileg, hanem az értékrended szerint?

Mi az érved ellene, vagy mellette?

2011. máj. 11. 04:34
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Csak azokban az esetekben támogatnám mint az eutanáziát, súlyos betegség, fogyatékosság. Emberek anyagi okokból történő halomra mészárlását nem tartom etikusnak.
2011. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

"Csak azokban az esetekben támogatnám, mint az eutanáziát, súlyos betegség, fogyatékosság. Emberek anyagi okokból történő halomra mészárlását nem tartom etikusnak."


Így vagyok én is.

2011. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

Mellesleg nem hiszem, hogy minden egyes nő elkezdené magából otthon kivagdosni konyhakéssel a magzatot, ha betiltanánk az abortuszt. Csak néhány ilyen agyament van.

Az abortusz betiltásával jobb helyen elkezdődne a társadalom átnevelése is, ami olyan értékrendet biztosít az emberek számára, ahol szívből elleneznék az abortuszt és nem csak azért nem jutna eszükbe a lehetőség, mert be van tiltva.

Csak hogy mi nem vagyunk egy előbb említett "jobb hely", így nálunk valószínűleg csak pepecselés lenne az egész.


Mellesleg a bérezés és a gazdasági teljesítményünk mesterségesen alacsony szinten tartásával Magyarországon az anyagi feltételek sincsenek meg a gyerekvállaláshoz.

2011. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ellenzem!
2011. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%

támogatnám.


nincs érvem mellette, mert nem is kell. szerintem arra kell érv, hogy valamit tiltsanak és nem arra, hogy engedélyezzék...

2011. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%
Beszüntetném az abortuszt Magyarországon.
2011. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!