Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor fékezik meg őket?

Mikor fékezik meg őket?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 3. 14:10
1 2 3 4 5
 21/45 tetro ***** válasza:
44%
Egyszerűbbet kérdezek, hátha az átjut. Hol van Magyarországon több százezer késelés? Adat? Statisztika? Mert ma is voltam az utcán. Egyet sem láttam. Sőt, egész múlt évben nem láttam egyet sem. Pedig ha több százezer történik, akkor azért a VIII. Ker-ben gondolom látnom kellett volna néhány százat.
2013. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
49%

Nézd tetro. Én még sohasem láttam Blue Ray lemezt, eddig még csak DVDt használtam. Az ismerőseim közül sincsen senkinek Blue Ray lemeze. Tehát úgy vélem nyugodtan leszögezhetjük, hogy Blue Rey lemez nem létezik. Cigányok viszont több esetben raboltak ki tizenéves koromban, mikor egy olyan város kollégiumába jártam ahol igen szép számban éltek. Ez rendszerint úgy történt, hogy míg az állomástól a suliig eljutottál egyedül útközben körülállt vagy nyolc cigány, cigit meg pénzt követelve. Ők valóban nem késeltek, maximum megpofoztak vagy az orrod törték el, és csak ritkán rúgtak fejbe. És ha az összes olyan esetet is számolom, ami nem velem történt csak láttam, akkor ez a szám három év alatt húsz fölött volt.


Összegezve: Igazad van! A cigányok békés, becsületes, udvarias és szorgalmas népség. Másokkal szívesen osztják meg amiért megdolgoztak.

2013. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
10%
Én azt nem értem hogy miért nincs nagyobb közfelháborodás, hogy cigányok késelnek mert nem tudnak bemenni a wc-be.
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 tetro ***** válasza:
Bebizonyítom neked hogy létezik bluray lemez, ha cserébe bebizonyítod, hogy több százezer késelést követnek el évente cigányok. Na, kezdjük? :)
2013. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
46%

"Igen, a késelős előember is nyilván a munkahiány miatti elkeseredésében szúrt nyolcszor... Egyébként te miért nem adsz nekik? Biztosan hálásak lennének."


Természetesen nem azért mert tegnap óta nem dolgozik, hanem mert "ez a standard" náluk, így a viselkedésük is agresszívvá vált az évek során. A másik felével meg rászaladtál, ugyanis a cégemnek (ugyan nem közvetlen), de folyamatosan, bérmunkában 10-12 cigány(nak látszó) ember dolgozik. Hát neked?

2013. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
10%
A cigányság egy beilleszkedni képtelen népség, mindig valamelyik ország állampolgárainak a nyakán élősködnek. Általánosságokban beszélek, elég csak megnézni rendőrségi statisztikákat (NEM itthon, külföldön), pl. olyan országokban ahol arányaiban kis létszámú cigányság él csak de a bűnözési ráta mégis kirívóan magas náluk. Kérdezz meg pár embert az utcán, hogy mit gondol a cigányokról, szerintem nagyon meglepődnél. Ja és NE Pesten kérdezősködj. Elég csak megfigyelni, hogy mi történik ott ahova beteszik a lábukat. Kanadába (említhetném még Olaszországot - felgyújtott, eldózerolt táborok Róma mellett, Franciaországot, Angliát) is tömegesen vándoroltak ki, mi történt? Szépen visszatoloncolták őket, és biztos azért mert, olyan hasznos emberek, szorgalmasak és megbízhatóak. NEM azt mondom, hogy MINDEGYIK cigány bűnöző lenne, de a többségük az. És ne mondd, hogy nem furcsa, hogy a cigányság körében olyan nagy mértékű a munkanélküliség és nagy része összetákolt, düledező putriban él?
2013. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
34%

tetro:

Nem fogja neked senki sem megmondani, hogy a cigányok pontosan mennyi bűncselekményt követnek el, hiába vered itt magad, mivel Magyarországon (a nyugati szokásokkal ellentétesen) nem tartják nyilván a bűnelkövetők etnikai hovatartozását. Ez egy sajnálatos tény, mivel táptalajt ad az olyan szélsőséges cigánymosdatóknak, mint például te. Ebben a kérdésben az emberek a személyes tapasztalataikra hagyaszkodhatnak, és aki cigányok között él (sajnos egyre többen) az pontosan tudja, hogy bizonyos bűncselekményeket a cigányok számarányukhoz képest jóval nagyobb mértékben követnek, sőt, bizonyos bűncselekményeket szinte csak ők követnek el. Ilyen például a csoportos, rasszista indíttatású életellenes bűncselekmények, amilyen például a szilveszteri eset is volt. Ha ezt nem látod be, akkor vagy ostoba vagy, vagy szimplán pofátlanul hazudsz. Esetleg te is cigány vagy, és a fajtársaidat véded.


És hiába kevered ide az adócsalást, a két fajta bűncselekmény nem hasonlítható össze. A gazdasági bűncselekményeket persze jellemzően magyarok követik (mivel ők vannak ilyen pozíciókban), viszont ezek nem rontják az emberek biztonságérzetét. Igen, vannak a magyarok között olyanok, akik cégektől milliókat lopnak, a cigány viszont egy ötszázasért leszúr. Nah, melyik a jobb?


Másik: ilyenkor nagyban sulykoljátok, hogy „magyar állampolgárok” voltak az elkövetők, abban a (sokkal ritkább) esetben viszont, amikor cigányok az áldozatok, egész Európa ettől harsog. A liberalizmus nem a kisebbség bármiárú védelméről szól, még akkor is, mikor az már a többségi tárasdalom létét veszélyezteti.

2013. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

"Hol vannak ezek a számok amikről beszéltek? 10 éve miért nem beszéltetek róla? Csak nem azért mert most harsogja ezt a szélsőjobbos média?"


Akkor ezek szerint te 10 évvel ezelőtt még csak nem is értesültél ilyen incidensekről? Nekem már 10 évvel ezelőtt is voltak tapasztalataim, látottaim, hogy milyenek tudnak lenni. Neked ezek szerint nem. Csak nem a pösti flaszterről tudsz ennyire mindent?

2013. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%

"Majd ha munkát adsz nekik."


Kezd el te! Vajon te alkalmaznál olyan "munkaerőt" ami a szemedet is kilopná ha nem figyelsz? Vagy amelyik képzetlen?

2013. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 tetro ***** válasza:
25%

Akkor honnan jön az, hogy a cigányok 80% késel? A cigánybűnözés kifejezést hol hallottátok tíz éve? Forrás?

Amúgy a híradó felvételei alapján az áldozat cigány. Az elkövető meg Londsdale felsőt viselt. Akkor most mi van?

2013. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!