Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor fékezik meg őket?

Mikor fékezik meg őket?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 3. 14:10
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
53%

A legröhejesebb és egyben legtragikusabb példája ennek ez egész képmutatásnak-bohóckodásnak-pofátlanságnak ami éppen pc néven fut, amikor a szeretett kormányunk elhatárolódott a cigánybűnözés fogalmától és ugynazzal a lendülettel bevezette az egyenruhás bűnözés fogalmát. Tehát ennek analógiájára bünőzö minden mentős, tűzoltó, rendőr stb...

Lehet jönni statisztikákkal, mindenféle fellengzős értelmiségi dumával, belemagyarázással, de aki kicsit is a valóságban él, az látja hogy egy nyílt és nagyon kemény pozitív diszkrimánáció van a kisebbség irányába, vagy ha úgy tetszik egy negatív diszkrimináció a többségi társadalom irányába. Minden ilyen ügy, illetve annak akadályozása hogy bizonyos dolgokról nyíltan lehessen beszélni csak egy újabb szikra. Kérdés mikor fog ez az egész robbani, mert ha ez így megy tovább, akkor előbb-utóbb fog.

2013. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
46%

"Azt még hozzátenném, hogy én meg nem adnék a kis kedvenceidnek munkát, de neked sem az biztos! :)"


Szerencsére én sem vagyok a tiédre ráutalva. Attól meg, hogy munkát adok valakinek, még nem a kedvencem. Ha te ezt így gondolod, akkor elég sekélyes ember lehetsz. Vagy csak sima gyűlölködő (emberileg ez sem jobb), aki azt várja, hogy egy probléma majd magától megoldódik. Ha csak ilyesmi munkát tudsz, hát az keveseket érdekelhet.


"Nem tudom mire célzol, amikor én most kapcsolódtam be a témába"


A bekapcsolódás nem sikerült ezekszerint. Csak kellett írni valamit, amitől nagy leszel (szerinted). Olvasni lényegtelen. No problem.

2013. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

"Szerencsére én sem vagyok a tiédre ráutalva. Attól meg, hogy munkát adok valakinek, még nem a kedvencem. Ha te ezt így gondolod, akkor elég sekélyes ember lehetsz. Vagy csak sima gyűlölködő (emberileg ez sem jobb), aki azt várja, hogy egy probléma majd magától megoldódik."


"A bekapcsolódás nem sikerült ezekszerint. Csak kellett írni valamit, amitől nagy leszel (szerinted). Olvasni lényegtelen. No problem."


Hát ezzel még mindig nem sikerült meggyőznöd. A maszlag helyett inkább azon gondolkozzatok el miért így állnak sokan hozzá a dolgokhoz!


Még ha néhányan át is esnek a cigózással a ló túloldalára, de az biztos, hogy a túlzott pártolással ti is!

2013. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 tetro ***** válasza:
Az ha valaki azt mondja, hogy szociográfiailag és genetikailag bizonyított, hogy a bűnözés nem etnikai alapú, akkor az túlzott pártolás, vagy csak simán a tények tudományos megközelítése?
2013. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nem unod még a bűnözőpátyolást, tetró?

Költözz akkor oda hozzájuk, és nyaldosd a valagukat amíg le nem késelnek.

A te fajtádért nem lesz kár, bűnözőbérenc selejt.

2019. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!