Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nálunk is van olyan hogy ha a...

Nálunk is van olyan hogy ha a rendőrök szabálytalanul járnak el, akkor megússza a bűnös a dolgokat?

Figyelt kérdés
főleg amerikai meg német filmben látom, de ilyen nálunk is van?
2013. jan. 7. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy nem közlik velük a jogaikat stbstb?
2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pl igen, de bármi más eljárási hiba, szabálytalankodás
2013. jan. 7. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Igen, és mindig megússzák, sz*r szemét banda az egész rendőrség. Semmi más. És ezt nem mint törvényen kívűli bűnöző írom. Nő létemre egyszer kék zöldre vertek, s persze az jött ki, hogy magamat vertem el a cifrea vallomásaikból, hogy azért lettem kék-zöld, mert hozzávertem magam a falhoz, meg rácshoz etc.. (qrvára életszerű nemde? :O )... Szóval tudnék mesélni. Undorodom a magyar igazságszolgáltatástól. A főkolompos rendőrt azért lenyugdíjazták. A legszebb az volt, hogy az ügyész odajött, hozzám, átfogta a vállam, és annyit mondott: "tudja, hölgyem ezt nagyon nehéz bizonyítani" Ergo: Tudom, hogy igaza van, de nem tehetek semmit. :-/


Nesze neked. Ezek csak a trffipaxoláshoz értenek. Bunkó-tuskó kissebbségi komplaxusokkal küzdő gyülevész banda. Úgy hazdudnak szemrebbenés nélkül mint a vízfolyás.

2013. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
49%
Szerintem többször van ilyen, mind gondolnád kedves kérdező. És nagy összegben fogadnék, hogy jó része nem tévedés, véletlen vagy hülyeség okán, hanem mondjuk vastag boríték vagy "nokiás doboz" okán.
2013. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úh bocs félreértettem a kérdést... A rendőrők szabálytalan eljárására gondoltam hirtelen, s hogy ők azok akik megússzák... Szóval bocs az offért. :-/

#3-as voltam

2013. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

semmi baj

tudom én h milyen egy szemét banda, na meg hogy a sértetlenül bement tanúból hogy lesz agyonvert gyanúsított, ezt a módszert is ismerem, de azért tök jó lenne tenni valamit, ha már annyira állítjuk, hogy jogállam vagyunk, nem?

agyrém ez na ... és akkor jön hozzám a nyugati haver, az meg hallja ezeket a rémstorykat a tv-ben ugye a magyar rendőrségről, és szerencsétlen fél, nem egyszer volt már ilyen, hogy az egyik nem mert megállni a rendőrnek, a másik meg gyorsan elment onnan ahol rendőrt látott, aztán utólag mondta, hogy nagyon félt, ha meglátott egyet, mert hallja a sok brutalitást.

durva!


De egyébként arra gondolok, hogy pl szabálytalanul történik egy házkutatás vagy egy kihallgatás, akkor annak lőttek, kész, az nem vehető figyelembe! na most gyanítom, hogy nálunk aztán mégis figyelembe vehető nagyon is ...

2013. jan. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!