Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
kaptam 1 év börtönbüntetést 2 évre felfüggesztve. verekedés miatt de, ez idő alatt megvertek. úgy kezdődött hogy, ráment két ember haveromra az egyiket lehúztam róla a másik ütötte megütöttem én is egyszer de ők vertek meg minket és ők is kezdték próbáltam megvédeni magam , kamera is rögzítette az egészet.. feljelentést tettünk és mégis mi is vádlottak lettünk én negyedrendű vádlott megkaptam a vádiratot és 1 év letöltendő börtönt kér az ügyész ez hogyan lehet??
2013. jan. 7. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leülöd az egy évet, plusz még azt amit a mostani ügyben kiszabnak. Úgy másfél két évet saccolok.
2013. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez már biztos lehet?
2013. jan. 7. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy valószínűleg nem bírsz nyugton maradni. A két év alatt otthon kellett volna ülni, vagy ha kimozdulsz, múzeumba, könyvtárba vagy színházba kellett volna elmenni. Ilyen helyeken ritkán támadnak az emberre.
2013. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kicsit durvának ítélem meg. De, sajnos nem tehetek semmit. soha nem loptam nem ültem nem vagyok rossz társaságban sem normális körülmények között élek,dolgozom rendszeresen és nem akartam ezzel senkinek ártani a 2 év felfüggesztettet azért kaptam mert a barátnőmre rá akartak mászni két személy és elszaladt azután kitudakoltam merre járnak haza és 1-1 ütést kaptak de ezt nem bántam meg a mai napig sem . még ha nagyon nagy ára volt neki akkor sem
2013. jan. 7. 22:59
 5/11 A kérdező kommentje:
munkából mentünk éppen hazafelé amikor két 20 év körüli ittas és/vagy drogos úriember támadt ránk jobb megjegyzem viperával cigit szerettek volna de nem dohányzom most ez akkor hogy van ha nem is cigizem tartsak magamnál mindig 1-2 szálat ,hogy elkerüljem a verést ?? vagy ne járjak dolgozni? most már nem tudok mit tenni és ha kapok másfél évet mikor szabadulhatok ki le kell azt mindet töltenem?
2013. jan. 7. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Mégse se lehetett önvédelem ha a kamera felvett mindent és mégis letöltendőt kaptál.
2013. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na ezt mondom én is hogy, még a kamerán is látni hogy ok nélkül kapok tárgyalás még nem volt a vádiratot kaptam még csak meg
2013. jan. 7. 23:13
 8/11 tetro ***** válasza:
fogadj ügyvédet. jót, drágán.
2013. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Adakozásból siettem egy gyors hálaadó imára a templomba, majd történtek a dolgok, mire egy év letöltendőt kaptam. Majd a börtönben lesz időd végig gondolni a dolgokat.
2013. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ez már biztos lehet?"


Nem biztos, hiszen nem is ismerem a részleteket és nem is vagyok jogász. Csak azt írtam ennyit saccolok.

2013. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!