Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyar sértett, francia...

Magyar sértett, francia vádlottak, amerikai tanúk, mindez Izraelben. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Zaklatásért szeretnék feljelenteni franciákat Izraelben. Én jól beszélek angolul, de most tolmács nélkül nem leszek hajlandó megszólalni, mert valószínűleg be akarják bizonyítani, hogy pszichopata vagyok és meg akartam őket ölni, ami természetesen nem igaz. Biztos, hogy tanúskodniuk kell amerikai barátaimnak is, egy részük beszél héberül, bár nem anyanyelvi szinten. Ez igaz a franciák egy részére is. Milyen nyelven folyik a majd tárgyalás? Biztosítanak minden nemzetiségnek tolmácsot akkor is, ha beszélnek héberül? Érdemes felkeresnem a magyar konzulátust, vagy ők ilyennel nem foglalkoznak? Egyébként az ölés témára visszatérve, tényleg mondtam olyat, hogy meg akarom őket ölni, de az már végső elkeseredésemben volt, nem próbálkoztam semmivel, nem is gondoltam komolyan. Lehet ebből problémám? Jelenleg amúgy kísérő nélkül nem merek kilépni az utcára sem, annyira félek tőlük. A szomszédba sem megyek át egyedül. Mi van akkor, ha elhúzódnak a tárgyalások és nekem haza kell mennem Magyarországra mielőtt megszületne az ítélet?
2013. jan. 6. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
De szép is a globalizáció...
2013. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, érdekes történet.:(
2013. jan. 6. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A konzulátust mindenképpen érdemes felkeresni, valószínűleg tudnak segíteni.
2013. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az eredmény erősen függ a franciák vallásától is.
2013. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez hülyeség. Zsidók, de ez nem számít. Eddig rengeteg segítséget kaptam az ügyben más zsidóktól, nélkülük nem bírtam volna ki, már valószínűleg tényleg gyilkosságért ülnék, vagy az elmegyógyintézetben kezelnének. Második, köszi a választ, felveszem velük a kapcsolatot.
2013. jan. 7. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy pár hete egy hasonló ügyben az araboknak adtak igazat, a saját szememmel láttam, mi történt...
2013. jan. 7. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:
A zaklatást egy kicsit pontosíthatnád, mert így nem tudni, hogy kollíziós magánjogi eset-e vagy közjogi.
2013. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként te kvalifikált fenyegetés tényállását valósítottad meg azzal, hogy azt mondtad nekik, hogy meg fogod őket ölni, szóval ebből lehet probléma, a kérdés az, hogy tudják-e bizonyítani, vagy sem. A zaklatást viszont tényleg részletezd egy kicsit, mert attól is függ, hogy milyen nyelven fog lefolyni a tárgyalás, hogy milyen jogot kell alkalmazni.
2013. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt ?
2022. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!