Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek a motiválós videók, mire...

Ezek a motiválós videók, mire valók tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Amik egyre jobban terjednek a youtube-on. És a média is ilyen adásokat ad le. Sőt, bejelentették, hogy 2013-től csakis oktató, vagyis motiváló filmeket adnak le.


Az, hogy boldogan éld az életed, legyél kitartó, ne idegeskedj, bízz magadban, az szerintem magánügy. Mindenki magánügye, hogy élje az életét, ha boldogtalan, ha ideges, akkor az.


Nem lehet mindenkit eggyé formálni, hogy mindenki ugyanúgy gondolkodjon. Vagy mi ezzel a céljuk, mindenkit eggyé formálni?



2013. jan. 9. 18:32
 1/7 anonim válasza:
33%
Nagyon egyszerű a dolog. Ha szellemileg ép vagy, akkor nagyobb az esélye annak hogy testileg is így van ez. Ezáltal kevesebb pénzébe kerülsz az államnak, nagyobb lesz a népesség motivációja, munkakedve, ezáltal hatékonyabb lesz. És ez nem az eggyéformálásról szól, hiszen attól, hogy több ember egészséges és boldog, még nem lesznek egyformák, továbbá nem muszáj egyetértened mindenkivel csak azért mert jóban vagy önmagaddal.
2013. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Youtube-on sokminden terjed, te magad döntöd el mit nézel meg ezekből. A média meg kb pont az ellenkezőjét adja, buta valóságshow-k, és értéktelen műsorok, plusz még a híradó is rémhíradó.


A médiáról vannak külön szakmai könyvek, cikkek, amiről meg lehet tudni sok mindent hogy mi hogy működik benne, a motívációs videókkal meg úgy vagyok, hogy nincs semmi baj azzal, ha néha egy kis pozitív gondolkodásmód is társul a magyar mentalitás mellé.

2013. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem utálom ezeket a videókat, mert mondjuk, ha valaki épp lent van a földön, ez erőt ad. Csak az nem tetszik, ahogy mindenkire egyszerre tudnak hatni, persze akire tudnak. És ezzel egycsapásra megváltoztatják a néző látás és életmódját.
2013. jan. 9. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, egyet értek (bár nem tudom, melyik csatorna, és mit adna le)


teljesen naívan befogadod, hogy "most jó emberek segítenek nekem, hogy szépnek lássam a világot, és motiválnak".


Aztán semmi, de semmi kontrollod nincs, hogy mi megy be az elmédbe. A hipnózis nagy hatalom.

2013. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"És ezzel egycsapásra megváltoztatják a néző látás és életmódját."


Még hány ilyen kérdést írsz ki, és még hányszor kell leírni azt a szót, hogy távkapcsoló?

2013. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vadmeggy ***** válasza:
Ha te szeretnél szar életet élni, akkor hajrá. A motiváló videókkal semmi baj nincsen, ha egy kis plusz erő kell a kitartáshoz. A mai világban ha feladod halott ember vagy.
2013. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na ez a kérdés nekem tetszik. Persze nekem is van amikor tetszenek ezek a videók,mondjuk nem mindegyik. Szóval amíg csak pár ember mondogatta ezeket,de ma már csomóan ismerik ezeket. Mindenkit eggyé formálni? Van benne valami.
2013. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!