Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kérdezzek ügyvédtől első...

Mit kérdezzek ügyvédtől első körben gyermekelhelyezési ügyben? Mi szerint válasszak ügyvédet?

Figyelt kérdés

Mit kell megkérdezni egy ügyvédtől első körben gyermekelhelyezési ügyben?

Elmentem egy irodába, ahol kaptam pár ügyvéd címet és azt mondták majd 100 ezer lesz, de biztos, hogy a következő tárgyaláson enyém lesz a gyermekem újra.

Mit kérdezzek? Vagy mi szerint válasszak ügyvédet?



2013. jan. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? Miért "újra" lesz a tiéd a gyereke? Eddig, miért nem nálad helyezték el?
2013. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Mert betegségem miatt elvették.

De ez nem volt a kérdésem.

2013. jan. 24. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyvédként bizton állíthatom, hogy aki ekkorákat ígér, azt nem szabad választani. ha mindketten akajátok a gyereket, akkor az nem 1 tárgyalás, hanem rengeteg.
2013. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ön hol ügyvéd és mennyit kérne és mit ígér?

Gyámhatósággal szemben mindketten külön akarjuk a gyermeket. Az utolsó két tárgyaláson (november és január 22.-én) már majd nem visszakaptam, de a lányaim apja annyira produkált hazugságokkal, hogy azt mondták, hogy még nem kaphatom meg Őt.

Most 22.-én csak hárman voltunk, senki nem jelent meg a Gyámhatóságtól sem.

Gyermekágyi pszichózis miatt vették el, de kb. két hónapja 6 és fél órán keresztül vizsgált 3 orvosügyi szakértő, akik megállapították, hogy gyógyult vagyok. Most emelkedett jogerőre a két nagyobbnak is a visszakerülése.

Nem 1 tárgyalás, hanem sok volt már.

Mennyire rengeteg és miért???

Köszönöm előre is, ha válaszol!!!

2013. jan. 24. 11:38
 5/5 A kérdező kommentje:
annyira produkált hazugságokkal = azt mondta, hogy együtt kérjük, mert együtt lakunk. Én mondtam, hogy ez nem így van. Aztán még mindig hajlott a bíró felém, de egyfolytában tömte a fejét. A végén már Ő mondta a magnóra a szöveget a bíró helyett is...
2013. jan. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!