Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon van maffia?

Magyarországon van maffia?

Figyelt kérdés

rendes olasz/amerikai maffiára gondoltam. nem olyan régi mert tudom hogy sajnos a Cosa Nostra már "meghalt", de olyan nagyobb szervezett bűnozés tobb 30-40-50 tagú?

vagy csak az olajmaffia a nagyobb?


2013. jan. 25. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Van, a végrehajtók!!!
2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországon főként az ukrán és az albán maffia dominál.
2013. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy itt nem igazán van neki hagyománya. Biztos, hogy jelen van itt is maffia, de nem hiszem, hogy nagyon jelentős lenne. És igen, szerintem is külföldi maffiák lehetnek itt is. Nem vagyunk egy nagy maffiatartó ország.
2013. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
itt van az mszp elég kiterjedt bűnszervezet. politikai párttá nőtte ki magát, bajnai is nagy hal lehet simán megúszta a börtönt.
2013. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Magyarországon leginkább a 90'-es években volt komoly a maffia helyzet (lásd. olajszőkítés, robbantásos merényletek). Jelenleg leginkább a gazdasági (uzsorások, szíriai pénzváltók) teszik ki a szervezetbűnözés legnagyobb részét.
2013. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem azért írtam ki h belépjek -_-

annyira hulye azért nem vagyok hogy a gakorikérdésen keruljek be.

bocsánat hogy érdekelt.

tobbieknek meg koszonom

2013. jan. 26. 08:11
 17/19 nyuffizutyi válasza:
57%
Mint minden országban van maffia. Budapesti meg se közelíti a világ legnagyobb maffia csoportjait, viszont annál több "mocskos embert" tanít meg a nem normális életre. Ezeknek az embereknek azaz életük,h embereket bántsanak,lopjanak tőlük, zsarolgassanak,drogot adjanak el, testisértés és a gyilkosság. A MAFFIA szó kissebb-nagyobb csoportokból áll ha nem tudnátok!!! Ennek is vannak "részlegei" = ALVILÁG!!!!!!!!! Több fiatal van bent,mint "idősebb" emberkék ;) több fiatalból csinálnak mocskot,csak azért mert naív mind és könnyen befolyásolható! PÉNZ A PÉNZ ÉS A PÉNZ,ezeknek csak ez számít és nem az élet!! Lányok,fiúk egyaránt benne vannak egyenlőek mind,nincs megkülönböztetés fiú és lány között.
2013. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
.
2013. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van, méghozzá sokféle. És van egy egyedi csoport:

www.youtube.com/watch?v=n9XcOZN-SUM

2013. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!