Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon is van maffia?

Magyarországon is van maffia?

Figyelt kérdés
Tehát olyan szervezett bűnözésre gondolok mint Olaszországban meg Oroszorszgában.(ja és most nem ilyen skinheadekre gondolok xD)
2011. máj. 3. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
van.. cigány maffia
2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A skinheadek óvodások az igazi maffiózók között. A józsefvárosi piacon jó eséllyel belebotolhatsz egy maffiózó árusába.
2011. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Cigány maffia pfff... ha nem tudsz semmit akkor nem mondj hülyeségeket. Persze vannak kisebb szerveződések a 8. kerület sötétebb utcáiban de jelentéktelenek.
2011. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Skinheadek...

Ezen kicsit szakadtam. :D

2011. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon tombol a skinhead bűnözés. :D
2011. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én azért Száváékat nm becsülném le.

Kosziék se voltak kezdők.

Szal a cigány maffia jelen van az országban, de tény, hogy EU szinten a vicc kategóriába tartoznak.

2011. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Naná hogy van, mi sem maradhatunk ki belőle. Külföldi maffia is képviselteti magát minálunk, pl. a kínaiak.

Tudom, hülyén hangzik ugyan, de a legtöbb maffiánál van egy bizonyos etikai kódex.

A skinheadeknek meg mi köze lenne amúgy a maffiához? Csaknem arra gondolsz, hogy huligánok módjára viselkednek? Mert ha igen, akkor ahhoz nem kell feltétlenül maffia tagnak lenni, sőt! Egyszerűen szimplán hülyének kell lenni hozzá és kész. Persze, azért nem mindegyik nem mindegyik bőrfejű tökkelütött, vannak köztük normális emberek is.

2011. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ukrán maffia jelen van
2011. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy van, a két legnagyobb hatalmú maffiacsalád Magyarországon a Fidesz és az MSZP.
2011. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ajjj de nem igaz! miért nem lehet most rendesen válaszolni?:S ne poénnak szántam ezt a kérdést. szóval olyan maffiára gondolok mint Olaszországban azok a gazdag tipikus napszemüveges öltönyös vagy nemtudom milyen emberek(nem titkosszolgálat)szóval ilyen van-e? lehet hogy én nem vagyok tisztában a maffia fogalmával de nekem róluk az ilyenek jutnak eszembe:O nah jó mondok jobbat:mint pl: a GTA részekbe.a GTA III-ba Leone család(azok is így néznek ki) vagy GTAIV-be orosz maffia tehát nem ilyen baseball ütős,késes piti magyar bűnözőkre gondolok hanem akiknek rendesen vagy fegyverük.például régen a maffiózóknak ilyen Tommy gun fegyverük volt xD [link] és aki a képen látható na nekem maffia szóra olyan ember ugrik be :D
2011. máj. 3. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!