Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most a vagyonöröknek ujbol...

Most a vagyonöröknek ujbol kell vizsgázni?

Figyelt kérdés

Üdv


Hallotam egy hírt hogy a Most a vagyonöröknek ujbol kell vizsgáznia .


Ez igaz ,azazz elfogaták már?

Ha igen akkro hogy fog ez zajlani ?

menynibe fog kerülni ?

Mert én tavaly nyáron tettem le Hatvanban ,és szomoruan érint engem hogy megint kell fizetnem egy oylanért amit megtanultam.


Véleményeket kérek ez ügy kapcsán.



2013. jan. 30. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy senki nem tette fel eddig ezt a kérdést!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3889..

2013. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Haha, hát ez jó vicc! Máris lefostam a bokámat! Anno szóról szóra bemagoltam mindent a vizsgára. (Hiába na, maximalista vagyok, nem akartam beégni, hogy a diplomámmal rossz jegyet kapjak.) Ehhez képest a vizsga annyi volt, hogy odaadták a lapot, és kvázi lediktálták, hogy mit kell ráírni. Na persze, aki nem tudott írni, az rácseszett...
2013. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen újra kell vizsgázni az összes személy és vagyonőrnek , közterület felügyelőknek és még jó pár embernek .

Az oktatásra és a vizsgára eddig azt mondták , hogy 1200Ft körül lesz .


Hogy hogyan lesz ? Azt még ők se tudják , viszont én is kíváncsi vagyok rá . De lemerem fogadni , hogy lesznek érdekes dolgok , mert több mint 80000 embert "továbbképezni " nem hinném hogy menni fog .

2013. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a 12000-hez van közelebb.


"A Magyar Országgyűlés úgy határozott, hogy a magánbiztonsági szektornak és ezen belül személy- és vagyonőri szakmánknak presztízst kíván teremteni. Emiatt a munkatársaknak meg kell ismerkedniük a megváltozott jogszabályi környezettel, köztük új kötelességeikkel is. A 2012. évi CXX. törvény és az annak végrehajtásáról gondoskodó 68/2012. (XII. 14.) BM rendelet éppen ezért kötelező képzést ír elő a vagyonőrök részére. A képzés költsége, illetve a vizsga díja összesen 11.595 Ft. "


forrás: /minden vagyonőrnek ismerni kellene/


[link]

2013. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köcsög pénzbeszedés semmi más.....ha valaki akarja továbbképzi magát ha nem,akkor nem.Ha a jogszabályok ismeretének hiánya miatt vét a munkában az mindenképp az ő hibája lesz,kár a vizsga.Azt nem értem,ha valaki anno fizetett ezért az szakmáért,levizsgázott,de nem használja csak majd lehet hogy később,akkor mi jogon kötelezik arra hogy újravizsgázzon,pláne ekkora összegért....
2013. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!