Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A leszázalékoltakra milyen...

A leszázalékoltakra milyen utazási kedvezményre jogosultak?

Figyelt kérdés

A MÁK-nál (Magyar Államkincstár)a magasabb összegű családi pótléknál, a MÁK Hatósági Bizonyítvánnyal jár a 90%-os utazási kedvezmény.

De aki nem a magasabb összegű családit kapja, a leszázalékoltaknak is jár ilyen támogatás?



2013. febr. 4. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja, egy tartósan beteg (leszázalékolt) mégis hová utazgatna könyörgöm? Kórházi utakra ott az útiköltség-megtérítés, kísérővel együtt.
2013. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Az I. és II. csoportos rokkantaknak jár az utazási kedvezmény továbbra is.


Első válaszoló! Attól, hogy valaki munkaképtelen, vagy korlátozottan munkaképes, még utazhat pl. családjához, kiállításra, stb. Vagy az ilyenek már ássák el magukat jó mélyre?

2013. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, és az első válaszoló tényleg hülyeséget ír. ismertem én 100%-osan leszázalékolt fiatalembert, akiről ránézésre semmit se mondtál volna meg, de mégis igen beteg volt.
2013. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de meddig kell küldeniük azt a szelvényt? 2013. febr van, és tudtommal még nem küldték ki
2013. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!