Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez a mi drága jo...

Szerintetek ez a mi drága jo kormányunk aki pofátlanul és aljasul meg meri változtatni az alkotmányt mikor lesz hajlando visszahozni a halálbuntatést? Csak azért kérdem mert egyszeruen gusztustalan egy ország lettunk, és sajnos már ez az értékméro

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Halálbüntetést?

Ha felbomlik az Eu vagy az Egyesült Államokhoz csatolnak.

2013. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Pártól függetlenül épeszű embereket akik mindenkinek az érdekét nézi és értenek hozzá össze kéne szedni , és közösen leülniük és az alkotmány nagy részét úrra kéne írni . Amibe szerintem is bele lehetne tenni a halálbüntetést .

Mert rengetegen kapnak nagyon enyhe büntetést . Például brutálisan kivégzek 5 embert elkapnak . A börtönbe jól viselkedek és 25 év múlva megint simán végzek 2 emberrel . Ha felakasztottak volna akkor két ártatlan emberrel kevesebb lenne az áldozat . Az ilyen lehetőségekre nagyon jó lenne a halálbüntetés .

2013. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Például brutálisan kivégzek 5 embert elkapnak . A börtönbe jól viselkedek és 25 év múlva megint simán végzek 2 emberrel"


Nem, szerintem tényleges életfogytot kapsz.

2013. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aki ma este nézte a hiradot tudja mirol beszélek,egy idos nénire rátorték az ajtot,a saját házában osszeverték pár ezer forintért meg pálinkát koveteltek tole,szerintem ezek nem is bunozok hanem aberrált állatok,és ezt csak a saját társadalmunknak koszonhetjuk mert mi engedjuk,szarok az eu ra,az eu nem fog megvédeni senkit és ha ez az ára hogy rend legyen és a bunozo bunhodjon akkor nem kell az eu,aki idosekre támad meg gyerekeket bántalmaz vagy gyilkol annak A BUNTETÉSI TÉTELE NEM LEHET MÁS CSAK HALÁL,ha megnézzuk a hireket ez már napi szinten van jelen az életunkben,ez ellen tenni kéne valamit nem?
2013. febr. 11. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bevezetnék a halálbüntetést, az csak nagyon kis mértékben szorítaná vissza a bűnözést. Ettől még ugyanúgy mindennaposak lennének a verekedések, a rablások és a késelések ott, ahol most ez a helyzet sajnos. És ugyanúgy előfordulna évente 2-3 eset, amikor valaki bekattan és lemészárolja a családját.


Próbálj meg az esti híradónál távolabb látni!

2013. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amikor volt halál buntetés,évente csak két három gyilkkosság tortént, szerintem látszik a visszatarto ero a mai helyzethez képest
2013. febr. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!