Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tavaly érettségiztem le....

Tavaly érettségiztem le. Utána vissza mentem 2 év szakmunkásra de ott hagytam tavaly szeptemberbe 2 hét után?

Figyelt kérdés
Most akartam Társadalom Biztosítást fizetni de fent az orvosnál azt mondták hogy még van TB-m akkor most míg ez az év le nem telik van biztosításom? vagy amíg ez az iskola év le nem megy csak addig???

2013. febr. 12. 13:43
 1/1 anonim válasza:
Én amikor anno befejeztem az OKJ-t (áprilisba ,majd május-június eleje volt a vizsgaidőszak) utána kb. novemberig volt TB-m. Majd fizetnem kellett saját zsebből az a havi 6ezer valamennyit. Majd azért figyelj erre mikor jár le, mert utána meg fizetni kell visszamenőleg, ha nem perkálsz nekik havonta.
2013. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!