Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért az iskola feljelenthet...

Azért az iskola feljelenthet engem zaklatásért mert 2x betelefontáltam a párom iskolájába?

Figyelt kérdés
Azért az iskola feljelenthet engem zaklatásért mert 2x betelefontáltam a párom iskolájába hogy ne zaklassák a párom. Mert az igazgató ezzen fenyeget engem hogy ő feljelent engem zaklatásért. Sajnos a párom szülei nem foglalkoznak semmivel sem ezért gondoltam hogy betelefonálok, és kultúráltan beszélek a tanárra. Második telefonálásomnál már üvöltözött velem és fenyegetőzött. Mellesleg az iskolát én akarom feljelenteni mert folyamatosan verik a diákokat, szexuálisan zaklatják őket meg hasonló.

2013. febr. 15. 09:54
 1/3 Antimod ***** válasza:
100%
Ha tényleg ezek folynak ott, amiket leírtál, akkor inkább fenyegetőzik csak, hogy szállj le róluk, mert nem akar botrányt az iskolájában. Attól függetlenül, hogy gondolom nem a tanárok, hanem az odajáró "diákok" követik el ezeket.
2013. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is, mert nagy gondok vannak abban a suliban és tudják hogy én fel fogom őket jelenteni. Gondolom csak meg akart félemlíteni.
2013. febr. 15. 10:30
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Egyrészt az állításaidat bizonyítani is kell, különben csúnyán megütheted a bokádat. Másrészt te nem vagy a párodnak sem gondviselője, sem gyámja, következés képpen nem járhatsz el az érdekében. Tehát igen, feljelenthetnek.
2013. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!