Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol/hogyan tudok vádirat...

Hol/hogyan tudok vádirat szerint keresni a biróság.hu-n? Próbáltam már de eddig sikertelen mert engem egy olyan számú érdekelne, hogy 24. Bf. XXI.7647/2011/2. nyilvános tárgyalás volt!

Figyelt kérdés
Jog

2013. febr. 19. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol nem tudsz, ezek nem nyilvánosak, és nincsenek fenn az interneten, egyébként meg a szám alapján ez nem vádirat, hanem másodfokon eljárt valamelyik bíróság határozata. Ha érintett vagy az ügyben kérelemmel fordulsz a bírósághoz és kérhetsz egy példányt az ítéletből.
2013. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem ügyvédként érdekelt, miért nem találod. Megnéztem és nekem sem jött be jó találat. Annyi látszik, hogy másodfokú bíróság hozta, és szinte azonnal. Ha elárulod, melyik bíróság volt, akkor meglesz. (És nézd meg még 1* a számot, hátha valamit elírtál benne. Ha sürgős, akkor hvj fel a honlapomon található számok valamelyikén (melyik bíróság) és azonnal megnézem és mondom. www.drnagymatyas.hu
2013. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!