Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kerek egy éve lefogtak a...

Korrupt Jagelló kérdése:

Kerek egy éve lefogtak a "rend őrei" autóvezetés közben füvet szívtam . Milessz? Továbbá --->

Figyelt kérdés
kábítószerrel való visszaélés bűntettét ejtették mert elvégeztem egy féléves drogelterelést. A bódult állapotban történő vezetés bűntettét átadták az ügyészségnek de semmi nem történik. Mi lessz a jogsimmal? Pénzbirság lessz? Valaki segítsen

2013. febr. 25. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen hatása van a fűnek a szervezetre? Mert ha nincs semmilyen hatása, miért szívják? Ha pedig van nyugtató hatása, akkor bódít is, tehát csökkenti a reflex időt. Aki tudja, írja már le milyen hatása van, vagyis miért szívja!
2013. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
szerintem ez ember és szervezetfüggő hogy mennyire biztonságos beülni betépve a kocsiba. más az hogy valaki beül a kocsiba röhögve (betépve) lesz..ja a helyzet komolyságát nyomja a gázt mert nem érdekli meg más az ha valaki úgy ül be hogy már mögötte van több száz füves cigi az már nem kábultságot, meg nem olyan magasfokú eufóriát él át hogy az hatással lenne a vezetési stílusára ha elhiszed ha nem. lehet sokakat felidegesít amit most írok de rengetegszer ültem volán mögött úgy hogy előtte elszívtam egy cigit és ugyanolyan biztonságosan vezettem tisztában voltam mindig azzal hogy nem csak magamra kell vigyáznom hanem a környezetemre is. nem lassult a reakció időm sem ,sem a reflexeim pl: éjszaka jöttem haza városon kívül kb 100al és egyszer csak kisétált elém egy őz egy tizedmásodperc alatt történt az egész de gond nélkül kikerültem egy "húba..meg"-en kívül senkinek nem lett baja de a mögöttem lévő elcsapta és ő szerintem nem volt betépve.. és még tudnám sorolni ezeket a reflex dolgokat de a rutin is sokat számít nagyon sokat vezettem nap mint nap szóval ha hiszitek ha nem nem befolyásolta a vezetési képességemet az a pár slukk.. de azt sem gondoltam hogy itt ítélkezünk más ember felett csak egy hozzáértő válaszára voltam kíváncsi
2013. márc. 2. 19:57
 13/16 anonim válasza:

Hello

Mi lett az ügyeddel?

Nekem 4 hónapja történt az elterelést elkezdtem, de eddig még csak februárban jött papír arról hogy elvették a jogsit és a jogerős befejezésig nem kapom vissza


Vérvételed volt? Annak sincs még meg az eredménye ?


Sajnos ha 6 hónapnál tovább nincs jogsid, Kötelező UTÁNKÉPZÉSEN részt venned ami vagy 200ezer ft és szigoritot kresz és forgalmi vizsga.

2013. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom, ha nincs semmilyen hatással, akkor minek kell szívni? Gondolom nem olcsó.Ismertem olyat, aki hulla részegen vezett gyakran, és ő magát soha nem érezte részegnek, még azt is tagadta, hogy ivott, csak épp nem tudott a lábán sem megállni. Egyszer fejre is állt a kocsival. Volt elég pénze ahhoz is, hogy gyorsan visszaszerezze a jogsit, amikor elvették tőle. Szóval ezzel azt akarom csak mondani, hogy a hülye sem tudja magáról, hogy hülye, a részeg sem és a beszívott sem érzi magát általában beszívottnak. De azért a többiek látják rajta ilyenkor is.
2013. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sajnos a ittas és drogos férgek miatt halnak meg sokan!! ÖRÖKRE ELVENNÉM MINDEGYIKNEK A VEZETŐI ENGEDÉLYÉT!!!
2017. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5-oskenek es azoknak akik szerint fu hatasa alatt vezetni ugyanolyan, mint anelkul:

[link]


[link]


Es keresgeljenek az ilyen nagyokos THC fuggok. Attol, hogy valaki azt hiszi nincs ra hatasa egy drognak, es o pont ugy vezet, mint nelkule, az totalisan idiota.

Ugyanis ezt csak ugy lehet lemerni, hogy valaki szinjozanul hetekk ota tisztan elmegy egy tesztpalyara megcsinalja. (Ido, hibapont stb. merik, reflexeket mernek stb.), majd elsziv egy fuves cigit, es utana beul es vegignymja ugyanazt a palyat...es akkor lehet itt verni a mellet, ha jobbat csinal. Na a fuvel a tanulmanyok szerint ponthgy senki nem csinal jobbat. Sot tartos fuves eseteben hetekkel a szer hasznalata utan se szazas a vezetes.

Egyik unkaocsem folyamatosan fuvevezik es robogoval jarja a varost. Na folyton vannak apro balesetei, tukor lepattan stb. Szerinte MINDIG a bzi budapesti soforok a hibasak, akik ESZRE SE VESZIK, netan DIREKT rahzzak a kormanyt, keresztbefordulnak ele stb. Elgondolkodtato, hogy vajon az a sok autos sofor meg mind iszik??? :-) (szarkazmus)

2018. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!