Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Válogatott idióták vannak a NAV-nál, vagy mi? :[



2013. márc. 3. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez tetszett a legjobban: "a számla is egy korábbi nyaralás miatt lett néhány száz EUR-ra nyitva" Hmmm ja, hiszi a piszi ....


Én is voltam már párszor nyaralni. Sőt még Szlovákiában is nyaraltam már (na erre varjál gombot!), de valahogy fura módon sose nyitottam bankszámlát az adott országban a nyaralás idejére.

2013. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem egy hetet, hanem pl egy hónapot nyaral valahol. Esetleg rendszeresen visszatér ugyanoda, pl évente legalább 2X1 hetet, akkor már simán indokolt egy bankszámla nyitás, de jogilag, ha csak egy napra megy, akkor is megengedett, hogy bankszámlája legyen, bár az nem teljesen életszerű.

Másrészt meg ok nélkül senki ellen nem kezd el furkálódni a NAV, úgyhogy lehet, hogy az emberkének van valami vaj a füle mögött, bár az is lehet, hogy ez az egész sztori így kerek, ahogy van.

2013. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehezen vettem rá magamat, hogy végigolvassam. Nem is sikerült, az ötödik tényszerű hazugságnál abbahagytam. Ez egy szándékosan rágalmazó írás, ha a NAV lennék, beperelném (talán azért nem teszik, mert ennél cifrábbakat is megszoktak).

Ne zavarjon senkit, hogy egy nagy cég nem így működik, hogy mekkora adattömeggel dolgozik, és ilyent hogyan szoktak kezelni, hogy milyen feladatai vannak milyen elvárásokkal, és ehhez képest ilyen működéssel mit tudna teljesíteni. A NAV dolgozói között is akadnak ostobák, csalók, és ingyenélők. De aki ismeri egy mamutcég működési folyamatait, látatlanban tudja, hogy itt közönséges porhintésről, rágalmazásról van szó.

2013. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!