Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerencsejáték tippek?

Szerencsejáték tippek?

Figyelt kérdés

Manapság sok olyan Facebook oldal van, ami arra szakosodott, hogy szerencsejáték tippeket ad. Ezeken belül is vannak prémium csoportok, amikbe pénzt kell befizetni azért, hogy tippeket adjanak. Ezek legálisak?


Csinálsz egy csoportot, amibe pénzt kell adni, hogy szerencsejáték tippeket adjanak, ezen belül is pl. sportfogadás(tippmix). Nem kéne ezután adózni, mivel bevétele van?



2013. márc. 3. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

a prémium csoportokról nem halottam!


SAJÁT TAPASZTALATBÓL MONDOM: El kezdtem tippmix-elni régen mert azt hittem, hogy majd nyerek sok pénzt! Egy frászt, 2-3 ezret vesztettem, az oszt. társam egy szelvényen amin 3 meccsen fogadt 5000 ft vesztett. Néha nyertem 200-ból 500-at! :) Ha van eszed nem kezded el! 1.függőséget okoz 2.rengeteg pénzed rá megy és ha majd felnőtt leszel akkor majd a házad is rá fog...

2013. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!