Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az egyre pofátlanabb reklámok az Interneten? Sokat szinte be se lehet zárni anélkül, hogy rákattintanál. Ez szabályos?

Figyelt kérdés
Jó persze tudom, hogy ebből van a bevételük, na de azért ami sok az sok...
2013. márc. 19. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Aztán AdBlockról hallottál már-é? Meg a felugró ablakok tiltásáról?
2013. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értek az informatikához.
2013. márc. 19. 17:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem is kell.

Azt csak tudod, milyen böngészőt használsz.

2013. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van a reklámoknak 1-2 típusa, ami engem is idegesít.

Például a Youtube videók előtt automatikusan elinduló r*hadékok.

A többi reklám viszont fel sem tűnik... A böngészőben kikapcsoltam a beépülő elemeket (Flash, stb.), illetve az animált képek megjelenítését, így nem jelennek meg zavaró, izgő-mozgó reklámok.

2013. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Explorer is van, de inkább az Mozillát használom.
2013. márc. 19. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor itt van:

[link]

2013. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabályos...
2013. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

engem is idegesítenek

délmagyaron van olyan reklám, ami kb. 1200-as felbontásban jön elő, ezzel odébb tolva azt, amit olvasnék. pedig így is 1600as felbontásban megy a monitor. elég idegesítő ez az agresszív, erőltetős reklám..

na meg a banki reklámok idegesítenek még, egyáltalán nem is értem miért reklámozzák, így úgy a hitel, az egész ország meg csődbe van a hitelek miatt. akinek kell, úgyis elmegy a bankba érdeklődni, nem értem miért kell ennyire nyomatni..

2013. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Chrome-ot használok, és ott nem lehet Adblockot használni... Szerintem pedig kimondottan gusztustalan, hogy egyes tartalmakat csak úgy lehet megjeleníteni/lejátszani, hogy ostoba reklámokra kattintunk. A legrosszabb, hogy az oldal használásával ezt is el kell fogadnunk, tehát "jogilag" szerintem legalább is, ki vagyunk szolgáltatva...
2013. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Chrome-ra is van adblock, zsenikém. [link]
2013. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!