Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idegesítenek még valakit ezek...

Gelazso kérdése:

Idegesítenek még valakit ezek az örökös primitiv focis Orbán-féle összehasonlítgatások?

Figyelt kérdés
mintha a football lenne minden etalonja
2012. júl. 18. 08:22
 1/9 Antimod ***** válasza:
75%
Engem csak az tud felidegesíteni, ami érdekel. A focit szeretem, de nem érdekel, hogy Viki papa miket mond.
2012. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"Idegesítenek még valakit ezek az örökös primitiv focis Orbán-féle összehasonlítgatások?"


Ha végignézel az országon, az emberek nagy része erősen primitív (akinek nem inge...), a focihoz meg úgyis mindenki jobban ért, mint mások, akkor miért ne? Meg kell említeni azt is, hogy Orbán focista (volt).

2012. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik a kérdéshez, de ebbe most futottam bele:

http://www.youtube.com/watch?v=4rtrqydCmDY&feature=g-vrec

Érdekes, hogy már 10 éve meghalt de a poénjai javarészt semmit sem vesztettek az aktualitásukból.

2012. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem már attól felmegy a vérnyomásom, ha meghallom a felcsúti akcentusát az embernek vagy a csatlósainak, nem is kellenek hozzá focis idézetek.
2012. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Populizmus, politika, smúzolás a nép nagyon egyszerű fiaival. Sokan csinálták a történelemben már előtte is, rövidtávon működött is.
2012. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
engem nem idegesít!!!
2012. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a totális valóságtagadás jobban zavar, illetve az, hogy mindig csak ma van. Az, hogy tegnap mit mondtak, mellékes, minden nap új leosztás van. Így nem lehet élni, vállalkozni, gyarapodni, csak tengődni, kivéve ha az ember a cinkosuk lesz.
2012. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AdamLeBron ***** válasza:
Engem azért zavarnak, mert jól mutatja, hogy a miniszterelnök mennyire primitívnek nézi az embereket.
2012. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, amikor beszél valami fontosról, és így beleröhög. De komolyan, mint valami elmebeteg. Figyeljétek meg, aki látott valaha Orbán beszédet, az tudja miről beszélek. És tényleg a legfontosabb dolgokról ha beszél, képes elröhögni magát.
2012. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!