Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Polgármesteri hivatalban hol...

Polgármesteri hivatalban hol tudom bejelenteni a szomszédod, hogy remeg a redőnye és kötelezzék rá hogy csináltassa meg?

Figyelt kérdés
A szomszédom redőnye annyira remeg ha nagyon fúj a szél, hogy lehetetlen a lakásban aludni, azt hallottam be lehet jelenteni a polgármesteri hivatalban és ők kötelezik a javíttatásra. Az a kérdés hol tudom bejelenti a hivatalban vagy milyen nyomtatványt kell kitölteni vagy merre induljak el ez ügyben aki tud kérem segítsen.

2013. márc. 22. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem gyorsabb,ha átmész a szomszédhoz egy két szerszámmal és megoldjátok a problémát együtt!

Ne legyünk már amerika ...

2013. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem tiszta sor de neki nem. Már két éve csinálja azóta megy ez és semmit sem tesz. MÁr millószor szóltam neki, veszekedtem vele még a segítségemet is felajánlottam de semmi én meg nem várok tovább tegnap is 3 órát aludtam ma meg dolgozom szép nagy táskákkal fáradtan mostmár azért elég volt.
2013. márc. 22. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

amúgy megjegyzem nálunk is remeg a redőny, sose foglalkoztam vele! Sose zavart. Szerintem a szomszédod észre se veszi.

Kb olyan mint amikor esik az eső és a szomszéd párkányáról csepeg a víz a miénkre ... Nem olyan nagy probléma az ember nem tulajdonít ennek jelentőséget. Ha zavar, segíts magadon ne mástól várd el!

Ha a síneket kétoldalt kibélelitek valami vékony rugalmas anyaggal, akkor megoldódott a probléma munkaidő 5perc, költség kb. 200ft.

2013. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mástól várom el csak tanácsot kértem. Biztos hogy észreveszi mert ő is mondta hogy nem vagy nehez tud aludni tőle. Egyáltalán nem olyan mint az esőkopogás azt fel sem venném hidd el türelmes ember vagyok és bizonyos mennyiségű zajoktól azért még el tudok aludni. A redőnye a mi lakásunk alatt van ugyebár és annyira remeg hogy nálunk nem csak a falak remegnek hanem az egész lakás ráadásul olyan irdatlan hangja van hogy még az ipari füldugó amit emiatt vettem még az is hatástalan ellene. Szóval nem csak egy kis esőkopácsolásról van szó hidd el nekem. Ha az lenne nem írtam volna ide be és hogy miért ezeket a lépéseket akarom megtenni ami a kérdésben is van azt az első hozászólásomban olvashatod mivel hogy teljesen hatástalan bármit mondok vagy teszek, nem csinál semmit nem kell neki segítség és nem javíttatja meg....
2013. márc. 22. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát az nem túl jó, ha ennyire zavarnak a zajok :S

Ha valóban ilyen rossz a helyzet és mindennapos probléma, akkor én nem várnám meg még hivatalból intézkedik valaki egy felszólítással ...

2013. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomtatványt sajnos nem tudok, de a jegyzőnél tudod jelezni a problémádat.
2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
A jegyzőnél tudsz birtokvédelmet kérni.
2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha meg engedi, hogy átmenj hozzá, megnézni a redőnyt, akkor szerintem megtudjátok együtt oldani a problémát... Ha valóban olyan kiállhatatlan ember, akkor nem tudok érdemben segíteni,hogy hova fordulhatsz segítségért!


Sok sikert azért!

2013. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek a birtokvédelemnek utánanézek. Igazad van én sem várnám meg míg onnan intézkedik valaki de a hivatalos úton kívül már minden megpróbáltam és mindegyik eredménytelen volt.
2013. márc. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!