Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet bejelenteni, ha...

Hol lehet bejelenteni, ha valahol felütött vagy romlott sört árulnak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Ne légy köcsög, inkább szólj az eladónak, mert lehet hogy nem is tudja, hogy romlott a sört árul. Először a jószándék, aztán megint a jószándék, majd harmadszorra ne menj oda.(Az oviban ezt így mondják: árulkodó júdás...)
2013. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az oviban így mondják, Nyugat-Európában viszont úgy, hogy a fogyasztó képviseli az érdekeit.
2013. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól még a jószándék nem kell hogy hiányozzon az öntudatos fogasztóból...


Kérdező szólj neki, lehet tényleg nem tud róla, ha elküld a fenébe akkor küldd rá csak a fogasztóvédelmiseket.

2013. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 cooze válasza:
Itt a világvége, elromlik a sör! Lehet, hogy nem raktak bele sörjavítót?
2013. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pálinkát ígyál ,az sosem romlik meg. Prosit!
2013. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A fogyasztóvédelemnél, önkormányzatnál, felügyeleti szervnél, stb., lehet bejelenteni.


Amúgy nem árt ha bejelented, mert nem csak a pénztárcádat károsítják meg, hanem téged is, hiszen a romlott étel bármilyen is, folyékony, vagy szilárd mérgező hatású az emberi szervezetre.


De azért tégy egy próbát, és szólj, hogy valami nem 100%. Maximum azt éred el, hogy kicserélik mire kimegy az ANTSZ

2013. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A fogyasztóvédelemnél nem lehet névtelen, csak írásos panaszt tenni, amit 8napon belül vizsgálnak ki. Itt bunkó is volt aki felvette a telefont, még csak meg se kérdezte, hogy milyen jellegű problémáról lenne szó. A NÉBIH-nél(Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal) lehet ingyenes számon bármiféle egészségügyi kockázattal kapcsolatos panaszt tenni névtelenül, meg is tettem, ők 48órán belül intézkednek. ÁNTSZ-t nem próbáltam.
2013. jan. 17. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent rögtön bejelenteni.Elég ha szólsz a kocsmárosnak vagy ahol vetted. Adni fog másikat,vagy ha nem ne menj oda többet.Ez a bejelentősdi a régi időket idézi. Na meg a jelenlegit.
2013. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze ne foglalkozzak vele ha megmérgeznek, még én legyek a jóindulatú és ráadásként hagyjam, hogy a többi embert is így megkárosítsák. Észnél vagytok ti??? Felfogtátok egyáltalán mennyire veszélyes ez?(és undorító)

Ki a f*szt érdekel milyen időket idéz számodra, lépj túl a múlton és ne keverd ide.

Még hogy nem tudja... szerintetek aki valamit napi 8+ órában csinál az nincs tisztában azzal hogy mit ad el?

Nem, nem fogok odautazni még egyszer, telefonon megpróbáltam hívni, nem vették fel. Részemről ennyi.

2013. jan. 21. 10:45
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h tényleg nem tudta. Én is jártam már így és lerendeződött. Amúgy kösz a tanácsot de már rég túlléptem a múlton. Az a baj h lehet, pont a te szavazatod miatt is, de igencsak a régi időkben érzem magam. Ha úgy érzed jelents fel mindenkit, csak ne oszd az észt mert neked nem marad!
2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!