Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha vannak nácivadászok, akik...

Ha vannak nácivadászok, akik 90+ éves embereket üldöznek, miért nincsen olyan szervezet, ami a kommunista bűnösöket keresi?

Figyelt kérdés
Ma ítélték el Csatáryt, miközben Biszku Bélának haja szála sem görbül, mellette meg kapja a luxusnyugdíját.
2013. márc. 28. 19:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Aki pedig a 90 évet hozza fel...


1. Tegye fel a kezét az, aki egy tettleges pedofilt nem ítélne el, mert már öreg szegény, és úgyis több, mint 50 éve történtek a dolgai.

2. Most lépjünk egy nagyot a háborús bűnök kategóriájába.

2013. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Én azért nem értek egyet ezeknek az idős emberek meghurcolásával.Mert ők annak idején nem jó kedvükből ártottak másoknak,hanem parancsot teljesítetek.Katona vagy rendőr volt a munkájuk.És pont az Izraeliek vadásznak rájuk akik meg a jelenben öldösik a Palesztinokat.
2013. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

"Tegye fel a kezét az, aki egy tettleges pedofilt nem ítélne el, mert már öreg szegény, és úgyis több, mint 50 éve történtek a dolgai. "


Mivel ez egy jogi rovat, azért itt nyissunk egy zárójelet.

A háborús és emberiség elleni bűnök kivételesek abban az értelemben, hogy sosem évülnek el. Amit te felhozol példának,az például 15 év alatt elévül minden esetben.

A sima emberölés is 20 év alatt, csak a minősített esetek nem.


Ne trivializáljuk el a dolgot. Az emberiség ellenes tettek azok, amik olyan súlyúak, hogy nem jön el az a pont, amikor azt lehet mondani:"Régen volt, spongyát rá!" Aki ma elkövet ilyet, legyen akár huszonéves is, az tudja, hogy ezzel attól foszthatja meg magát, amit minden ember remél, a békés öregkortól.

2013. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
azért, mert a 2. világháború, és az az előtti közvetlen időszak bűnbakjai csak is a németek. a sok buta ember csak őket szidja, csak azért mert 1 népcsoport ellen való ideológiájuk volt. Azt senki nem veszi észre hogy a "hű de jó volt a kommunizmus" rendszer elkönyvelhet magának 100 mmillió CIVIL halált, mert az nem 1 népcsoport ellen való volt... röviden, tömören: azért nincsenek kommunistavadászok, mert buták az emberek!
2013. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

"a sok buta ember csak őket szidja,"


Mégis hány ilyen "sok buta" embert ismersz? Én egyet sem láttam még, aki elnézően nyilatkozott volna a kommunizmusról, miközben szidta volna a nácikat.

2013. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
előtted való vagyok: én még nem láttam olyan embert aki mind a kettőt szidta volna :) de persze attól hogy te vagy én nem tudunk valamiről, vagy nem ismerünk valamit az nem azt jelenti hogy nincs is ;)
2013. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
56%
Nem érdeke senkinek, hogy legyen ilyen. Kivéve az USA-ban találkozhatsz ilyesmivel, de ott a common law például a zsidóbűnözőket is sújtja. Ők például racionálisabban gondolkodnak a kérdésekről, mert kevés negatív tapasztalatuk volt a nemzetiszocializmussal és a kommunizmussal kapcsolatban, valamint ott a zsidók asszimilációja is ügyesen történik. Itt Európában divat csak ez a fanatizmus, mert itt jobban agymosottak az emberek.
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 David82 ***** válasza:
37%

Azért, mert a mostani rendszer a bolsevizmus alapjaira épült, ezért egyértelmű, hogy a liberálisok nem fogják a kommunistákat üldözni, amikor maguk is azok voltak.

Mint mondatik, ha valaki meghasonlik önmagával, elpusztul. Az ördög nem űzhet démont, mert ha démont űzne, akkor önmagával hasonulna meg.

2013. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
mert a "jobb" oldalnak több esze van azért. A zsdók meg szánalmasak. Őket kellene feleősségre vonni két világháború kirobbantásáért. (is) Mármint a cionistákat, nem az átlag zsidót.
2013. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
így értelmezik a komcsik az igazságot
2013. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!