Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem ezért apámat...

Feljelenthetem ezért apámat amit csinált velem?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy a barátnőmet elvettem feleségül még múlt hónapban és ma voltunk édesapámat meglátogatni,mert ugye húsvét is van (és ugye anyámnál lakunk,mert már rég elvállt apától és apa elköltözött)szóval ma a barátnőm meg én meglátogattuk és elmondtuk a hírt ,hogy összeházesodtunk,erre apa azt mondta,hogy kifelé a házból,mert ugye nem hívtuk meg a saját apámat az eskülőre,mert oka van annak:az,hogy alkoholista és a rendezvényt elrontotta volna a viselkedésével és gondoltuk,hogy ne részegeskedjen ott-hát ne hívjuk meg.

Na szóval azért mert nem hívtuk meg és elmondtuk,hogy összeházasodtunk a gratulálás helyett elzavart és mérgében hátbavágott és idehaza megnéztük,bepirosodott és csíp.


Én fel akarom jelenteni testi sértésért.

Anyu és a feleségem is azt mondja,hogy jelentsem fel.

Fel is fogom,csak attól tartok,hogy a rendőr nem fog foglalkozni vele,mert azt fogja mondani,hogy édesapját fel akarja jelenteni...

Szerintetek feljelenthetem?



2013. ápr. 1. 18:02
 1/10 tetro ***** válasza:
82%
Bepirosodással nehéz lesz bizonyítani a testisértést. Ennyi erővel feljelenthetnél bárkit, aki a villamoson rálép a lábadra. Ha pedig apádat nem akarod látni az esküvőn, akkor nem kell utána sem odamenni hozzá jópofizni.
2013. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy feljelented, változni fog valami?? Nem. Hagyd a fenébe. Ha betörte volna a fejed, az más. Gondolom, mérges volt, ami valahol érthető is.
2013. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Feljelentheted, a kérdés inkább az, hogy minek?

Mit vársz a bíróságtól?

2013. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy innentől megtagadtam apámat. Sajnos.
2013. ápr. 1. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a kiírt kérdésből kiveszem, eddig sem volt a szíved csücske.
2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nem is.

Te sem szeretnéd,ha apukád mindig csak inna és nem gondolna a családra,hanem csak magára és a barátaira akik ugyan olyanok mint ő.

2013. ápr. 1. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
persze, hogy nem. de ha nem hívtam volna az esküvőre, utána se mentem volna el hozzá.
2013. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

"Gondoljon a családjára"


Végül is ha a családi ünnepre nem hívjátok meg akkor, hogy gondoljon rá. A bajban a barátai vannak vele, így kihez forduljon?

Feljelentheted de kiröhögnek érte a rendőrségen.

2013. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

1. Orvosnál látleletet kellett volna csináltatni. Ahogy leírod, borítékolható a 8 napon belüli sérülés, tehát tényleg senki nem fog vele foglalkozni és még hülyének is néznek, hogy ilyennel a rendőrségre szaladgálsz.

2. Tényleg nem értem, hogy ha az esküvőre nem hívtad meg, akkor most minek mentél el hozzá. Nekem sántít a történet de te tudod.

2013. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

hülék vagytok mindnyájan!

amit ti nem tudtok megoldani, mit vártok, bíróság oldja meg?

mégis, milyen reakciót vártál apádtól?

hogy megköszönje, hoy nem hívtad meg?

fura egy figurák vagytok anyósodékkal együtt !!!!!

2013. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!