Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a pasit? A...

Feljelenthetem a pasit? A lányom egy hete mùlt 14 éves, haza hozta a 42 éves barátját.

Figyelt kérdés
3 hónapja vannak együtt. Mesélte h van barátja,az iskola mellett találkoztak mikor indult haza,mindennap többet beszélgettek,majd vt egy szájra puszi és járnak meg h kicsit idősebb és ha már komoly lesz a kapcsolat akkor bemutatja. Tegnap tarthatott egy szülinapi bulit,bemutatatta barátját. Én köpni nyelni nem tudtam,a férjem majdnem neki ment. Próbáltunk a pasival beszélni h mégis mit képzel magáról,de csak nagyképüen mondta h pár puszin kivül nem történt semmi,de most ha a lányom is akarja már bármi történhet. A lányom haragszik ránk mert kidobtuk a pasit,nem hagytuk h ott nyalják falják egymást a töbvi tini lány elött,el rontottuk a bulit,mert mindenkinek a szüleit felhivtuk h vigyék haza a gyerekeket. Pár szóban vázoltuk h miért is lett vége a bulinak,és h figyelmeztessük a szülőket beszéljenek a gyerekekkel. Kitudja h hány lánynál fog ez a pasi még probálkozni v akármi. Felakarjuk jelenteni a pasit,mivel hiába 14 már a lányom,de csak 13 volt mikor megkörnyékezte. Ugye börtönbe kerül?
2013. márc. 24. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
74%

Nem, sajna, nincs miért feljelenteni. A beszélgetést a törvény nem bünteti. Én a férjed helyében...


De ez komoly? Hihetelen.

2013. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog börtönbe kerülni. 14 év a beleegyezési korhatár.

De különben szerintem is gyomorforgatóak az ilyen "férfiak". Milyen lelkivilága van az ilyennek?

2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
74%
A kis Lolita...
2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim válasza:
93%

A magyar törvények szerint 14 éves kortól,ha nemi életet él egy sokkal idősebbel,az illető nem feljelenthető.

Szóval sokan rosszul tudják,mert Magyarországon ilyen szempontból nem 18 a korhatár.

2013. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A beszelgetest, az udvarlast a torveny nem bunteti. A kozosules 14 ev alatt buntetendo, a betoltott eletkortol mar nem. Magyarorszagon sajnos 14 ev az un. beleegyezesi korhatar. Az egyetlen, amit tehetttek, "bezarni" a gyereket. Magyaran csak felugyelet mellett mehet barhova. Kisered az iskolaba es haza. Enny.
2013. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
De mikor megkörnyékezte még csak 13 volt,ez a pasi tudatosan csinálta!
2013. márc. 24. 13:56
 7/83 anonim ***** válasza:
68%
csak van a férjednek pár nagydarab haverja...
2013. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
64%
Feljelenteni nem tudjátok. De a férjed és pár férfi barát 'beszélgethetne' vele egy kicsit.
2013. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudod miert feljelenteni. Amugy 14 evesen a lanyodnak is lehetne annyi esze hogy nem kezd egy 42 evessel! Nem hiszem el hogy a kis baratnoi nem rohogtek korbe emiatt!
2013. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
24%
én tuti feljelenteném. valami nem klappol vele, főleg, h 42 éves létére képes volt elmenni 13-14 élves lánykák közé szülinapozni és kérkedni a szüleiknek, h miket tehetne a lányukkal. a pasi tuti perverz, ha ezért az esetért nem is menne börtönbe, kicsit a körmére néznének, mert lehet, h kisebb lányokkal is próbálkozott már és épp így derülne ki. gondolj bele, sulikhoz jár lányokat felszedni 42 évesen. mások bárokban meg céges bulin ismerkednek ennyi idősen.
2013. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!