Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Csak nekem tűnik úgy, hogy a magyar törvényeket a profi/tapasztalt bűnözőkre tervezték?

Figyelt kérdés

Pl:

USA-ban ha betörő lép a birtokodra, akkor te bármikor lelőheted, Mo-n meg még sérülést sem okozhatsz neki, mert akk büntetés vár rád...

Mo-n egy férfi 2 év börtönt kapott, mert áramot vezetett a kerítésébe...

Volna még egy pár, de azért nekem ebből nagyon úgy tűnik, hogy itt a lakosság kiszolgáltatott helyzetben van, és a megélhetés alapjai: lopás, család, hazudás. A kisebbségeket nem említem, ha lenne némi összetartás a népben, akkor talán nem is lenne az gond.



2013. ápr. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez a kérdés nemtöbb, mint egy széljobber szánalmas kesergése. Feljelentettem a moderátoroknál.
2013. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Első válaszoló: hát igen, Rákosi pajtás biztos büszke lenne rád, ha még élne.
2013. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
nem az hogy sérülést nem okozhatsz neki, nem is hagyhatod hogy megtámadjon mert akkor lefejelted szegénynek az öklét meg a térdét
2013. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy férfi 2 év börtönt kapott,??????????????


Erről nem is halottam.

Arrólse, hogy kerítésbe.

2013. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"a megélhetés alapjai: lopás, család, hazudás"


Ha ebből olyan jól meg lehet élni, miért nem csinálod?

(Ja, hogy az erkölcstelen, bezzeg egy vadidegent önvédelemből kinyírni az okés, lelkiismeret nélkül.)

2013. ápr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Villácska válasza:
Mostmár azért szigorítottak. De vicc ha az utcán megtámad valaki és késéhez nyúl (még nem vette ki) te nem csinálhatsz neki egy monoklit.
2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egyetértek!Az állampolgárok örülhetnek ha dolgozhatnak a kajáért és a rezsit kifizetni,és legyél elégedett,egyébként máshoz nincs jogod.Megvédeni magadat nem tudod,se az erőszakkal szemben,sem a bankkal szemben semmilyen hivatallal szemben sem,semmilyen hazugsággal szemben,ha nincs jó sok pénzed ügyvédre.Aki problémát és kárt okoz neked: ha magyar-rendben,ha cigány rasszista vagy!Azt hiszem nem értettétek a kérdést...De még lehet rosszabb.A Magyar emberek okosak és nem gyávák,de még lehet nem vagyunk eléggé sarokba szorítva?
2013. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

áhh nem ez a gond.

a profi rétegnek olyan összefonódásai vannak a "bűnüldöző" szervekkel, hogy abszolút gátlástalanul bármit megtehetnek. ismétlem: bármit ... (akár rendőri segédlettel is)

2013. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!