Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szukségunk! Felvilágosítana valaki bennunket?

Figyelt kérdés
Szóval. En és két barátom a kollégiumunkban szobárol szobára jártunk és azt mondtuk, h fotokat készítunk az egyik nevelo kérésére. A foton nincs semmi extra, csak a szoba és a lakoi, szoval csak a mindennapokrol szerettunk volna képeket készíteni. Igen ám, de az egyik nevelo felhívta azt a nevelot akinek a nevében voltunk fotózni és azt mondták, h jogi uton akarják elintézni velünk. Mikozben mi csak egy szerencsétlen naptárat szerettunk volna belole csinálni és meglepni azt a nevelot akire hivatkoztunk a képek készítésekor. Mi fiuk vagyunk és max vagy 15 kép készult de csak a lányok szobáirol (mert addigra lemerult a gépunk és ma akartunk tovább menni a fiukhoz is)...szoval egy ilyen ártatlan hulyeségbol milyen problémáink lehetnek? Elore is koszonom a válaszokat! :)
2013. ápr. 17. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát!

A nevelőtanár nevében, aki gondolom férfi, és csupa lányszobákról és lányokról van fotó, .... hát ....

a nevelőtanár helyében én sem díjaznám, ha valaki ilyesmit csinálna az én nevem alatt, és esetleg ez alapján nekem lennének később gondjaim.

Ha valaki meggyanúsítja, hogy ezeket a lányokat később zaklatni akarta, vagy akármi hasonló miatt kell neki a szobában lakók képesi, a szoba-berendezés stb. stb.

2013. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mind a 2 nevelo no :)
2013. ápr. 17. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel [link] szoktam, és senki nem kérdezett még semmit.
2013. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érted meg, hogy hazudoztál, több emberröl készitettél olyan képeket, amikbe a hazugságaitok nélkül nem egyeztek volna bele vszinüleg, akkor neked kár is magyarázni. Azonnal ÁRTATLAN hülyeségröl beszélsz, ha lebuktál. Az is eléggé gyanus, hogy csak a lányokig jutottatok. Legalább annyi gerinc lehetne bennetek, hogy vállaljátok.
2013. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az összes nyomozós filmben a pozitív hősök alkalmazzák ezt a módszert.

Úgyhogy teljesen elfogadott. Erre neveljük a fiatalokat.


Ha így nem jó, akkor be kell tiltani azokat a filmeket, és a forgalmazókat meg bíróság elé kell állítani ifjúság ellenes bűntett vádjával.

2013. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem onbíráskodát kértem, hanem egy hozzáérto véleményét, h jogi szabályok szerint mi lehet a kovetkezménye...u.i. nem ismersz és attol, h leírok egy torténetet 4sorban te már egyértelmuen eltudsz itélni emberekt...akkor szerintem te is nekiálhatsz gerincet noveszteni
2013. ápr. 18. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Az életben ennél vannak komolyabb ügyek is.


Amikor nekem kommunista szombatra kellett volna mennem, mindig azt mondtam utána, hogy elfelejtettem.

Akik előre megmondták, hogy nem mennek azokkal a tanárok elkezdtek kötözködni. Tanulság: nem lehet mindig igazat mondani.

2013. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!