Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor tesz már végre ez az...

Mikor tesz már végre ez az idétlen kormány valamit a kábellopások ellen? Szinte minden reggelre ellopnak a cigányok kábelt valahol, ami miatt egy csomót késnek a vonatok/hévek, nem is beszélve arról a rengeteg pénzről, amibe ezek kerülnek.

Figyelt kérdés

#kábellopások
2013. máj. 21. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Minden fajnál vannak jó és rossz emberek.
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most ezt mire írtad?!
2013. máj. 21. 22:08
 3/17 Pro Patria ***** válasza:
61%

Egyetértek. De mit lehet tenni? Álljon tízméterenként egy rendőr a kábelek mentén?

Ha sikerül, elkapják őket. Más egyéb megoldás mi van?

[link]

2013. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát ez egy tipikus hülye megoldás.

Szerintem meg lehetne oldani, a színesfémkereskedőkkel együttműködve, vagy azokat állami irányítás alá tenni.

Mi az, hogy a cigány bevisz a méh-be mondjuk 100 méter kábelt, és azok meg átveszik? Mert gondolom ezt így csinálják....

2013. máj. 21. 22:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Arra írtam, hogy van több normális cigány ismerősöm is.

Én nem vagyok cigány származású, de attól még az a véleményem, hogy nincs értelme általánosságban lenézni őket. Megjegyzem, ha látok velem szembe jönni egy csapat gypsyt, akkor nekem is rossz érzésem támad, és legszívesebben elkerülném őket.

Ezért nem látom értelmét annak sem, hogy miért lett lepontozva az első válaszom. Mert az természetes dolog, hogy minden fajnál vannak jó és rossz rossz emberek egyaránt.

2013. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdés szerinted erre vonatkozott?! Komolyan, minek kontárkodsz bele ilyen marhaságot? most senki nem szidta a cigányokat, de javíts ki ha tévedek!
2013. máj. 21. 22:45
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, részben erre.

Nem csak a cigányok lopnak, és én nem védem őket.

2013. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

miért, ki lop még vasúti kábelt? o.O

mutass egy esetet, ahol nem cigány volt az elkövető. ez az ő népi szokásuk.

2013. máj. 21. 22:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Elismerem, hogy a cigányokkal mindig is voltak problémák, sokat lopnak, és kerülik a munkát. Emiatt én sem nézek rájuk jó szemmel, és az is zavar, hogy sötét a bőrük.

Mégis, hozzánk egyszer fehérek törtek be. Ezért van meg eza véleményem.

2013. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez teljesen világos. Nem csak a cigányok tudnak bűnözni, persze. Csak vannak olyan bűnözési fajták, amik kifejezetten rájuk jellemzőek: pl öregezés, kábellopás, késelés stb..

Csak az a gond, hogy a kérdés nem erre vonatkozott.

2013. máj. 21. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!