Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azok az emberkék akik valami...

Azok az emberkék akik valami törvénybe ütköző dolgot (bűncselekményt) követnek el, és itt kérdeznek a dologról információkat, miért nem vállalják a saját nevükben?

Figyelt kérdés

Számos olyan kérdés van itt GYIK törvények-jog kategóriába (is),hogy valaki kérdezi,hogy pl. "az egyik barátom lopott és milyen következménye lesz vajon?" Én és mások is tudják,hogy nem is a barátja volt,hanem ő a kérdező.

Miért nem vállalják,hogy ők az elkövetők,miért úgy teszik fel a kérdést,hogy az egyik barátom stb.

Gondolom értitek,hogy mit szeretnék kérdezni...



2013. máj. 22. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

igazából lényegtelen.

ha akarsz válaszolsz, ha nem akkor nem.

2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem, valóban a barátja lehetett, azért logikusan végig gondolva kiadhatnám magam, Apámnak is, hol ott én kérdezem, csak hogy ebből semmi hasznom nem származna
2013. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pl. én bevállalom itt nyíltan,hogy egyszer már csináltam egy közlekedési szabálysértést és 20 e-re büntettek.


Sokan kérdeztek már ilyet,olyat és volt olyan válasz,hogy nem a barátod volt,hanem te!


Itt,ha leírják,hogy ők tették azt a bizonyos bűnt,úgysem ismeri itt senki,miért ne írná le őszintén,itt csak a kérdésre válaszolnak,jó mindig van itt is 2-3 kötekedő de nem kell velük foglalkozni.

2013. máj. 22. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
mert akkor sokan csak kioktatják a kérdezőt általában. de ha egy "ismerőse" tette, akkor talán kap valami érdemi infót is :D
2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, tehát jelentősége sincs annak, hogy ki mit vállal be. Persze érdekelne, hogy honnan tudod, hogy valóban nem a barátja, hanem ő az elkövető.
2013. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!