Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekményt követ el az,...

Bűncselekményt követ el az, aki saját 4 hónapos babájáról küld az édesanyjának fotókat, amin a baba meztelenül van?

Figyelt kérdés
Ez most komoly kérdés akar lenni, ugyanis az egyik ismerősöm szerint kiszállhat az internet rendőrség.
2011. jún. 15. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog kiszállni semmilyen rendőrség sem.
2011. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És azért a beállítás,póz is igensokat számít.A pedofok.nemcsak úgy nézik-fotózzák,mintegy anya!
2011. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem lehet a felöltöztetett babáról küldeni képeket? A nagymama annak is örül. Ha nem is bűncselekmény,de ízléstelen az ilyen kép.
2011. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy meztelen baba fotója ízléstelen, hanem inkább már ez a világ beteg. Tele van mindenféle pedofílokkal, és miattuk lassan már mindenkit pedofílnak néznek, aki kicsit barátságosabb egy gyerekkel.
2011. jún. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt válaszokat, utolsó előttinek, képzeld, nem ízléstelen egyáltalán, nem belőtt pózban készült képek voltak ezek, hanem teljesen spontán, fürdés után készített fotók...
2011. jún. 15. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:
erről ez jutott eszembe: [link] :D
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Van aki szerint beteg, ha meztelenül lefotózod a gyereked. Szerintem meg az a beteg aki egy fényképen meglát egy 4 hónapos gyereket fürdés után és pedofilt kiált. Szerintem semmi gáz ezekkel a képekkel, csak a gyerek fogja vércikinek érezni 9-12 éves köra körül, ha előkerülnek. Aztán kinövi.

A kérdésre: Ha egy nyilvános oldalra raktad fel, szerintem akár ki is szállhat (nem vagyok szakértő, csak gondolom). De ha emailben küldted, és nem nézi meg senki, csak anyukád és te, akkor nem tudom, miért szállnának ki.

2011. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. A fél világ börtönben lenne ,ha az lenne. Rólam is van 1 tucat meztelen kép. Nagymamám körbemutatta az egész városnak:-)
2011. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még a valódi pedofilokat se kapják el csak nagyon ritkán.

Neten cserélgetnek képeket, videókat, vannak ilyen hálózatok.

2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!