Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennél a rablásnál miért bűnös...

Ennél a rablásnál miért bűnös mind az öt ember?

Figyelt kérdés

Ez még tavaly volt,mindegy az eset után egy nappal beazonosították mind az öt embert és elkapták.

Aztán el sem engedték,hanem mind az öt ember a börtönbe került(előzetesbe).

A videón azt látni,hogy az egyik srác hátúlról lerúgta,a másik megütötte és elvette a telefonját.

Kérdem én: Miért vitték börtönbe az összes srácot,mert csak kettőt kelett volna szerintem azokat aki megrúgta és azt aki megütötte és elvette a telót.A másik három nem is csinált semmit csak nézték,jó utána elfutottak mind de az a másik három semmit nem csinált,mégis börtönbe került mind az öt.Ez nem szabályos így.Miért bűnös mind az öt ,miért nem csak azt a kettőt vitték el?

Ezt nem értem.



2013. máj. 26. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Jajj,lefelejtettem,itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=URkp6R7bazY

2013. máj. 26. 17:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk miért ne?
2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik három azonnal hívta a rendőrséget, hogy két társuk rablást követett el? Nem? Tehát bűnrészesek a rablásban...
2013. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bűnösnek mind bűnös, majd a büntetés mértéke lesz más, attól függően, hogy ki rúgott, ki lopott ki az aki segítségnyújtás nélkül elrohant a rablókkal.

Ez szerintem teljesen jogos.


A bankrablásoknál a sofőrt is büntetik, pedig nem csinált mást, csak ült az autóban és vezetett.

2013. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egyik akin fekete sapka van az magyar?
2013. máj. 26. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet azóta mind az öt szabadon járkál ezóta.
2013. máj. 26. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel mind börtönbe!
2013. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabályos, normális esetben a patkányokat irtani szokás, nem ketrecbe zárni.
2013. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Antimod ***** válasza:

Csoportosan elkövetett rablásban vettek részt. Ahogy az előttem hozzászólók írják, nyilván a kezdeményezők kapják majd a nagyobb arányú büntetést.

Előzetesben valószínűleg azért került az összes, hogy ne beszélhessenek össze.

2013. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!